4 Mart 2019

Şubat Ayı Bitenler

Koskoca ay nasıl bu kadar hızlı geçiyor hiç farkında değilim. Daha birçok ürüne geçen ay başlamış olmama rağmen yoğunluğumdan bir türlü bitiremedim. İnsan hiç bitiremediği ürüne bu ayda bitmedi diye üzülür mü :)
Bu ay kullandığım ürünlerin bir kaçı geçen aylarda bitirdiklerimden oluşuyor. Yeni bitirdiğim bir kaç ürünüm var. 


Oral- B ağız bakım suyu aslında ben her zaman farklı bir marka kullanıyordum. Fakat bu sefer Oral- B ürününü denemek istedim. Ağız bakımında oldukça hassasım. Gün boyu ferahlık hissi olması için aslında 3-4 saatte bir kullanılması gerekiyor. Verdiği nane hissi hoşuma gitti. Dişlerimi fırçaladıktan sonra uyguluyorum. Büyük boy olduğu için uzun süre kullanım için çok iyi oluyor. Küçük boyları da mevcut. Ağız bakımına özen gösterenler için rahatlıkla tavsiye edebilirim. Ağız içi bakterileri ağızda yaraya da sebep olabiliyor. Bu nedenle kullanmakta fayda var. 

Revox kalıntı giderici şampuan daha öncede kullandıklarımdan. Markanın birçok ürününü kullanan biri olarak bu şampuanıda seviyorum. çünkü saçlarımda derinlemesine bir temizlik sağladığı hissini veriyor. Gün içinde saçımıza yapışan tozları ve kullanılan saç ürünlerinin saçtan arındırılmasını sağlıyor. Ben bu şampuanı aslında haftada üç kez filan kullanıyorum. Her saçımı yıkadığımda kullanmıyorum. Bu nedenle ambalaj küçük olmasına rağmen bana tam bir ay yetiyor. Revox kalıntı giderici şampuan sayesinde saçınızda bulunan saç spreyi, jöle, köpük yada saça uygulanan diğer ürünlerin saçtan arındırılması için tercih edilmesi gerekiyor. İçerisinde tuz olmadığı için saçlara herhangi bir zararı yok. Ayrıca kokusu oldukça hafif ve ben kokusunu da çok seviyorum. Saçlarınızın yorgun olduğunu hissediyorsanız denemenizi tavsiye ederim.

Aussır Şampuan yurt dışından gelen deneme boy bir üründü. bir kaç kez kullanma fırsatım oldu. Aslında kokusunu çok sevdim. Bunun yanı sıra saçları nemlendirmesini çok sevdim diyebilirim. Ürünün azıcık miktarı bile oldukça fazla köpürüyor. Küçük ama büyük boy şampuan gibi kullanılabiliyor. 

Hobby el ve vücut kremi kış boyunca cildi nemlendirmek çok önemli. her gün düzenli olarak bu kremi kullandım. Nemlendirmesi gerçekten etkili. hafif kendine has bir kokusu var. Eğer uygun fiyata nemlendirici arıyorsanız bu markayı önerebilirim. Böylece hem cildinize hem de ellerinize düzenli bakım yapma şansı bulabilirsiniz. Büyük boy el ve vücut kremi uzun süre kullanım için de gayet iyi oluyor. 

Glysolid krem benim kış aylarında en büyük kurtarıcım. Çok kuru olan cildime olan yoğun bakımı gerçekten başarılı. Daha öncede bu kremi kullanan biri olduğum için oldukça fazla sevenlerdenim. Türkiye' de orjinalini bulmak zor olduğu için yurt dışından gelen tanıdıklarınızdan istemenizi öneririm. Gerçekten çok etkili bir krem. cilde vermiş olduğu yumuşaklık çok iyi. Makyaj öncesinde filan da kullanılabilir. nemli bir cilde sahip olmak çok önemli.

Lapitak topuk kremi uzun süredir kullandıklarımdan biri. Ben zaten Lapitak ürünlerini çok seviyorum. Yıllardır aynı kalitede. Özellikle ayak bakımı konusunda başarılı bir marka. Lapitak topuk kremi ayaklarında çatlakları olanlar için en etkili çözüm. Fakat ben topuklarımda çatlak olmamasına rağmen mutlaka kullanıyorum. Her zaman yumuşaklık hissi beni mutlu ediyor. Sert ve çatlayan topuklar görüntü olarak da çok itici. 

Colgate diş macunu daha önceki bitenler yazılarımda da kullandığım diş macunlarından. Her ne kadar farklı diş macunlarını da kullansam dönüp dolaşıp bu ürüne geliyorum. Hassas diş yapımdan dolayı çok fazla diş ve diş etlerimi tahriş etmemem gerekiyor. Fazla yakmayan bir aroması var ve dişlerimin temizlendiğini de hissettiriyor. 

Köpüren maskeleri ben çok seviyorum. Bubble mask markasına ait bu maskelerde köpürüyor. Aslında bu maskenin en sevdiğim yanı uygulama sonrasında verdiği yumuşaklık hissi. Köpürürken çok eğlenceli ve cildi nemlendiriyor. Birçok çeşidini daha önceki yazılarımda da paylaşmıştım. Özellikle kuru ciltler için önerdiğim bir maske.

Cecile mat rujları kullanmayanımız kalmadı. Uzun süre kalıcılığı olduğundan bu rujları gün içerisinde kullandığım rujlardan. Ayrıca renkleri gerçekten çok güzel. Ben genelde soft renkleri tercih ediyorum. hem mat hemde uzun süre kalıcılık istiyorsanız Cecile rujlarını tavsiye ederim. Böylece gün boyu ruj tazelemek zorunda kalmazsınız.

Bu ayda bitenler bu şekilde. Yeni ayda yeni ürünleri bitirmek umuduyla :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder