13 Şubat 2019

Voogueme Gözlüklerim

Merhabalar Herkese 
Yurt dışı sitelerinden alışveriş yapmayı seviyorum. Ayrıca birçok firma ile de iş birlikleri yaptığım için yeni ürünleri deneyimlemek gerçekten iyi oluyor. Bu sefer gözlüklerden yana şansımı kullandım. Yeni tanıştığım Voogueme markasının ürünlerini de deneme fırsatım oldu. 
Numaralı ya da numarasız gözlük kullananlar için harika seçenekleri var. Birbirinden güzel çerçeveleri olan gözlükleri sipariş ederek daha sonra numaralı gözlüğe çevirebilirsiniz.
Süslüler için de çok ilginç ve gösterişli birçok model bulunuyor. Benim seçtiğim modeller tamamen kardeşime yönelik oldu. Kardeşim numaralı gözlük kullandığından ve maalesef ülkemizde de aşırı pahalı olan çerçeveler için alternatif bir site oldu. 2 model beğendik birlikte bakarken. Hem gün içerisinde rahat kullanması hem de uzun bir süre çerçeve talebi olmasın diye her iki modelde gerçekten kullanışlı :) 

Sade ve günlük kullanım için gayet uygun olan bu iki model oldukça da kaliteli. Özellikle çerçevelerin kullanışlı olması çok hoşunuza gidebilir. 
Voogueme gözlükleri arasında gerçekten çok güzel modeller var. Fakat daha sade ve hoş durabilecek modelleri seçmek için de bayağı modele bakmak zorunda kalıyorsunuz. İsterseniz çerçevenizi güneş gözlüğüne de çevirebilirsiniz. 
Siparişiniz verildikten sonra paket ortalama 2 haftada elinizde oluyor. Gözlüklerin hem kılıfı hemde kutuları da kaliteli. Özellikle kılıflarının kullanımı gayet güzel. Birbirinden güzel modeller arasında mutlaka tercih edeceğiniz bir gözlük olacaktır. Ben kalitesinden dolayı çok beğendim. Çünkü hiç böyle bir şey beklemiyordum. 
Ayrıca bu sene moda olan çerçeveler kedi gözü şeklinde olan çerçeveler. Eskiden kırmızı çerçeveler filan ne çok modaydı. Bu sene de kedi gözü çerçeveler moda. Çeşit çeşit ve rengarenk çerçeveler olması hoşunuza gidecektir. Bunun yanı sıra taşlı modeller ile ışıldayan çerçeveler de dikkatinizi çekebilir. 
Hem daha uygun hem de kaliteli gözlükler için Voogueme gözlüklerine bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder