12 Ocak 2019

Organique Anti Age Vücut Kremi

Herkese selam olsun bakalım:)
Harika bir vücut kremi ile karşınızdayım. Tam da internetten araştırma yaparken elime ulaşan bir kargodan çıkan vücut kremi beni çok mutlu etti. Özellikle yeni markalar ve sağlıklı ürünler kullanmaya dikkat ediyorum. Cildimin hassasiyeti belli dönemlerde tavan yaptığı için her birşeyi uygulayamıyorum. Hem güzel koksun hem de bakım yapsın dediğim için de ürün seçimi yaparken çok zorlanıyorum. 
Organique Türkiye ürünlerini belki bu aralar çok sık görüyor olabilirsiniz. Bende onlardan biri olduğum için merak ettim ve sağolsun firma yetkilileri de bu konuda beni markayla tanıştırabildi. Ben cildimin yapısından dolayı her markaya ait ürünü maalesef kullanamıyorum. Bu yüzden çok seçici olmak zorunda kalıyorum. Son yıllarda doğal içerikli ürünlerin artması ile de aslında benim işim biraz daha kolaylaştı diyebilirim. İyiki doğala dönüş var ve bende artık cildime uygun ürün bulabiliyorum.

Eskiden karma olan cildim artık kuruyor. Nedenini pek anlayamadım ama kuruma çok fazla olduğundan içeriğinde yoğun nem veren maddelerin olduğu ürünleri kullanmak zorundayım. Organique markasının ürünlerini incelediğimde genel olarak shea yağının tercih ediliyor olması da cilt nemliliği için ideal olduğunu öğrendim. 
Bana gelen Organique Vücut Kremi Anti Age özellikli. Belkide cildimin bu zamana kadar ihtiyaç duyduğu en iyi ürünlerden diyebilirim. Ürünün içinde paraben olmadığı için cilt alerjimi de engellemiş oluyor. Kuru ve nemsiz ciltler cilde bakım sağladığı belirtilen ürünü ilk denememden bu yana çok memnunum. Özellikle duş sonrası cildime uyguladığımda cildimin yüzeyinde yumuşaklık ve pürüzsüzlük oluşuyor. İlk kez bir vücut kreminin ilk uygulama bu kadar fark yarattığını söyleyebilirim. Ürünü temiz cilde uyguladığımda uzun süre nemli his devam ediyor. Bunun yanı sıra kokusunu göz ardı edemem. Muhteşem bir koku ve uzun süre o kokunun cildinizde kalması gerçekten doğru seçim yaptığınıza karar vermenizi sağlıyor. 
Açıkçası vücut bakımında genellikle sprey ürünler tercih edilir. Fakat benim cildim çok kuru ve hassas olduğu için ben ekstra nemlendirici de kullanmak zorundayım. Organique Vücut Kremi yoğun yapısı ile çok az kullanarak tüm vücudun nemlenmesini sağlıyor. İçeriği doğal olan bu markanın ürünleri gerçekten çok güzel. 

Benim kullandığım vücut kremi içerisinde shea yağı, kakao yağı ve üzüm çekirdeği yağı bulunuyor. İçerikteki yağlara göz attığınızda özellikle üzüm çekirdeği yağı vücutta kolajen oluşumunu arttıran bir etkiye sahip. Kakao ve shea yağı ise maksimum nemlilik ve pürüzsüzlük sağlıyor. Bu nedenle vücut kremi olarak tercih ettiğiniz ürünlerde bu şekilde içerik olmasına dikkat etmenizde fayda var. 
Ürünün kokusu oldukça hafif olmasına rağmen birkaç gün ciltte kalıyor olması vücudunuzun hoş kokmasına da yardımcı oluyor. Ben zaten ürünün ilk kapağını açtığımda kokusuna hayran kalmıştı. Çünkü doğal içerikli ürünlerin çoğu koku bakımından çok düşük ve istenmeyen etkiye sahip olabiliyor. Fakat bu üründe öyle bir durum söz konusu değil.
Markanın diğer ürünlerini deneme fırsatım olmadı fakat yinede çok başarılı ürünler olduğundan eminim. 
Organique markası ile ilk kez tanışmama rağmen kalitesini gerçekten sevdim. Bendeki Anti Age özellikli vücut kremi 150 ml. İnternette sitesinde baktığımda fiyatının 125 tl den 87 tlye düştüğünü gördüm. Kampanyalarını takip ederek sanırım ürünü stoklamam gerekecek. 
Tüm vücut bakımı için çeşitli içerikli ürünlerine göz atabilirsiniz. Çok fazla ürün çeşidi var. Mutlaka kendinize uygun ürünü bulacağınızdan eminim. Benim denemiş olduğum seri baştada dediğim gibi Anti Age serisi. Memnun kaldığım ürünler arasına girdi. 
Organique ürünlerinin böyle başarılı olmasının yanı sıra doğal içerikli olması tüm cilt sorunlarında etki göstereceğine eminim. Zararlı hiç bir maddenin yer almaması cildinize doğal bir dokunuş sağlayacaktır. 

1 yorum:

Lerzan Kara dedi ki...

güzel günlerde kullan canım. Strese bağlı kuruluk olabilir

Yorum Gönder