31 Ocak 2019

Bionike Defence Xage Prime Rich

Merhabalar;
Bu yıl nedense yaşlanma karşıtı ürünlere yönelmeye başladım. Tabiki yaş aldıkça önceden önlem almak her zaman en iyisi. Son iki aydır pek düzenli olmasa da Bionike Defence Xage Prime Rich ürününü kullanıyorum. Unutuyorum gün içinde kullanmayı. Aslında yaşlanma karşıtı ürünlere başlayınca kendimi sanki artık yaşlanıyormuşum gibi hissediyorum ama tabiki alakası yok. Cildin ihtiyacı olan yeniliği her zaman vermem gerekiyor. 
Benim cildim her zaman söylediğim gibi hassas ve alerjik bir cilt. Herkes gibi elime aldığım ürünü boca edip kullanamıyorum. Bu yüzden seçici olmam gerekiyor. 

Bionike Defence Xage Prime Rich uzun süredir bende ama bir türlü açıpta kullanmak nasip olmadı hep erteledim. En son yine kozmetik dolabımı karıştırırken buldum ve kullanmaya karar verdim. Sonuçta nereye kadar kaçabilirim.
Ürünün ambalajı oldukça güzel. Ben cam ambalajları her zaman sevmişimdir. Diğer plastik ya da farklı malzemeden yapılmış ambalajları pek sevmiyorum. Ürünün kokusu yok. Evet benim için en güzel şeylerden biri. Bazı ürünlerde krem kokusundan kremin yapısını anlayamıyorsunuz. 
Hassas ve alerjik bir cildiniz varsa oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Hemen elinize aldığınız bir ürünü kullanamıyorsunuz. Bu yüzden birkaç gün küçük bir alanda denemelisiniz.
Bionike markasına ait diğer ürünlerden bir kaçını da kullanmış biri olarak bu kreminde alerji yapmayacağını düşündüm ve yanılmadım. İçeriği konusunda güvendiğim bir marka. Hem tasarımları hem de içerikleri mutlaka sizlerinde size uygun bir ürün bulmanızı sağlayacaktır.
Yaşlanma karşıtı Bionike Defence Xage Prime Rich aslında sabah akşam kullanılan bir ürün. Özellikle yeteri miktarda uyguladığınızda cildin hemen emmesini sağlıyor. Fakat çok fazla ürün uyguladığınızda ise kir gibi ciltten dökülüyor. Bu durumda beni sinir ediyor diyebilirim. O yüzden çok az miktarda kullanıyorsunuz. Yüz ve boyun bölgesine temiz bir cilde uygulayarak aslında etkisini görebilirsiniz. Henüz kırışıklıklarım yok ama olmayacak diye de bir şey yok. Ben önlem amaçlı kullanıyorum. 

Ürünü uyguladığımdan bu yana daha pürüzsüz bir cildim olduğunu farkettim. Kuru bir cilt yapısı olduğu için de sürekli ben ekstra bir nemlendirici ihtiyacı olanlardanım. Bu yüzden sabahları uygulamaya çalışıyorum. Zaten ürün ciltte pürüzsüz bir görüntü vaad ediyor ve içeriğindeki Liçi ekstresi ile daha canlı ve parlak cilt elde edileceğini belirtiyor. Bu yüzden düzenli kullanımda maksimum performans sağlayacağından emin olduğum ürünler arasına girdi diyebilirim. 
Bu ürün ayrıca güneş ışınlarının cilde verdiği zararları da engelliyor. Ben pek dışarı çıkmıyorum ama özellikle her gün makyaj yapmak zorunda olanlar için makyaj öncesinde de tercih edilebilecek ürünlerden biri.
Bionike Defence Xage Prime Rich şimdilik gerçekten memnun kaldım. Bitince başka bir ürüne geçeceğim ama bu ürünü denediğim için de oldukça memnunum. Yaşlanma karşıtı bir ürün arıyorsanız bbu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

1 yorum:

sibel özer dedi ki...

Elinize sağlık harika tanıtım olmuş

Yorum Gönder