1 Aralık 2018

Foreo Luna 2 Deneyimi

Son zamanların en popüler cilt bakım cihazlarından biri olan Foreo Luna 2 cihazını benimde deneme imkanım oldu. Başta bakıldığında ne işe yarayacak ne gerek var o kadar para ödemeye diye düşünülebilir. Fakat kullanmaya başlayınca hayatınızın kolaylaştığını ve cildiniz için güzel bir yatırım yaptığınızı fark ediyorsunuz. 
Cildinize iyi bir bakım yapabilmek için öncelikle cilt temizleme ürünlerinizi de en iyi ürünlerden seçmeniz gerekiyor. Şöyleki her cilt yapısı farklı olduğundan sizin cildinize iyi gelen bir ürün bir başkasına uymayabiliyor. Bu nedenle cilt bakım ürünlerini genel olarak deneme yanılma yöntemi ile doğru ürünleri en sonunda bulabiliyoruz. 
Foreo Luna 2 cihazı cildinizi hem temizliyor hem de masaj yaparak cilt bakım ürünlerinizin cilde daha iyi nüfus etmesini sağlıyor. Cihazın çift taraflı kullanımı sayesinde kolay bir cilt bakım rutini oluşturabiliyorsunuz. 

Cihaz yurtdışından geldiği için elinize ulaşması zaman alabilir. Cihaz şık bir kutu içerisinde geliyor. Şarjlı bir cihaz olduğundan paket içerisinde şarj kablosu ve cihaz yer alıyor. Öncelikle cihazı prize takarak ilk kullanımda mutlaka şarj etmelisiniz. 
Çift taraflı olan Foreo Luna 2 cihazı tırtıklı tarafı cildin temizlenmesini sağlıyor. Diğer dalgalı kısım ise cildinize uyguladığınız kremlerin titreşim ile cilde nüfus etmesini sağlıyor. Masaj etkisi yaptığından kırışıklıklar için son derece önemli. Cihazı çalıştırmak için düğmesine basmanız yeterli. Cihaz derecelenerek titreşimleri ayarlanabiliyor. Böylece cilde uygulanacak olan titreşimler ciltte etkili bir temizliği ve masajı sağlamış oluyor. 

Ciltte uygulama yaparken hangi bölgede ne kadar süre kalmanız gerektiğini cihazın anlık durup tekrar çalışması ile ayarlayabiliyorsunuz. Son derece keyifli olan bu cihazın kullanımı cildinizdeki farkı anında görmenizi sağlayabiliyor. 
Ben cihazı cilt bakım rutinimde 1 aydır deniyorum. Öncelikle cildimi temizlemek için cildime temizleme köpüğü ya da jel bir ürün tercih ediyorum. Cihazın tırtıklı kısmı ile cildimde her yere uygulama yapıyorum. Gerçekten normal cilt temizleme seansından çok daha etkili olduğunu hissedebiliyorum. Cilt temizliğim bittikten sonra cihazı su ile duruluyorum. Ardından maske uygulamasını yapıyorum. Bu aşamada cihazı kullanmaya gerek yok. Cildimi maskeden arındırdıktan sonra tonik uygulaması sonrasında bakım kremlerimi cildime uyguluyorum.

Cildim tamamen emmeden cihazın dalgalı kısmını çalıştırarak cildimin tüm yüzeyinde gezdirme işlemi yaparak kremin daha fazla emilmesine yardımcı oluyorum. Küçük titreşimler cilde masaj yaparken özellikle ince kırışıklıklarda bölgedeki elastikiyet kaybı olan hücrelerin tekrar canlanmasını sağlıyorum. Ben cilt bakımımı hafta da iki kez uyguluyorum.  Her cilt bakımımda ürünü kullanıyorum. Bunun dışında günlük nemlendirici ya da kırışıklık ürünü cildime uygularken düzenli bir şekilde krem uygulamalarımda cihazın dalgalı kısmı ile uygulama yapıyorum. Cihazda bulunan artı ve eksi tuşları ile titreşim hızını da ayarlayabiliyorsunuz. 

Cihazı kullanmaya başladığımdan beri hem cilt temizliğinde hem de normal kullanımda memnun kaldım açıkçası. Çünkü çoğu kişi ne işe yarayacak bu cihaz şeklinde düşünebiliyor. Ama gerçekten düzenli kullanımda işe yarayan ve sonuç alınabilen bir cihaz. Kullananlar yanılıyor olamaz ya :)
Foreo Luna 2 cihazı hakkında daha detaylı bilgi almak için web sayfasını ziyaret edebilir ve cihazı satın alabilirsiniz. Cildiniz için güzel bir yatırım yapmak aslında geleceğe yatırım yapmak gibi birşey.

1 yorum:

https://ilgininrenklidunyasi.blogspot.com/ dedi ki...

Merhaba paylaşım için teşekkürler 😊 sayfayı inceleyeceğim. Bloguma bende beklerim. Sevgilerimle 💖

Yorum Gönder