7 Kasım 2018

Rosegal Alışverişim

Geçtiğimiz 15 gün öncesinde yine bir Rosegal alışverişi yapmıştım. Bu sefer fazla birşey almadım ama merak ettiğim ürünler vardı onları aldım. Hatta bir tanede bende olan ürünlerden birini daha sipariş etmişim ama tamamen o üründen bende olduğunu unuttuğum için. Belki çekiliş filan düzenleyebilirim o ürün için.
Rosegal alışveriş sitesinden alışveriş yapmayı seviyorum. Her ne kadar kısa sürede gelmese de ürünlerin daha uygun fiyata geliyor olması çok iyi. bu sefer alışverişimin henüz bir kısmı geldi. Diğer geri kalanı da yolda görünüyor. Satın aldığım ve merak ettiğim ürünlerden biri olan ahşam, cam ve metal üzerine yazı yazmayı sağlayan pil ile çalışan bu kalem.

Mini Portable Electric Engraving Pen for Glass Metal Woodwork Stone 2PCs - Blue


Özellikle özel günler için birşeyler hazırlarken bu kalemin kullanımını merak ediyorum. Fiyat olarak da çok uygun olduğu için hemen sipariş verdim.

5 Pcs Stainless Steel Cooking Shaper Mould Frying Pan Fried Egg Pancake - SilverGelen diğer ürünüm ise yumurta kalıpları. Türkiye' de son yıllarda mutfaklarda bir çok çeşitli ürünler olmaya başladı bu yumurta kalıpları da çok hoşuma gitti. Bir pazar kahvaltıda bu yumurta kalıplarından kahvaltı hazırlayabilirim.


Shunrui XL - 055 1000W Professional Quick Heating Hair Straightener - BlackDaha önce bende bulunan ürünlerden biri olan bu saç düzleştirici aslında mini boy. Çok küçük olduğundan saçlarda kahkülleri düzleştirmek için kullanılabilir. ayrıca küçük saçlar için de son derece kullanışlı. Daha önce bende yeşil rengi vardı. bu sefer siyah rengini de söylemişim. Seyahat için de uygun olan bu ürünümü belki çekiliş ile sizlere verebilirim. 

Rosegal alışveriş sitesinden alışveriş yapmak oldukça kolay. Bu arada çeşitli indirimleri ve kampanyaları takip ettiğinizde farklı bir çok ürünü alma imkanınız da oluyor. 
Sizler için de bir indirim kuponu bırakıyorum. Alışveriş esnasında kullanabilirsiniz. 

Rosegal Crazy Shopping Day! 25% OFF With Coupon:RGBF1Hiç yorum yok:

Yorum Gönder