23 Kasım 2018

Frei Öl Yara ve Çatlak Giderici Bitkisel Yağ

Her geçen gün gelişen teknoloji ürünleri aslında kadınların cilt sorunlarına da çözüm odaklı ürünlerin geliştirilmesi için tercih edilebiliyor. Son günlerde sıkça kullandığım Frei Öl Yara ve Çatlak Giderici Bitkisel Yağ ürünü de kadınların yara ve çatlak sorunlarına cevap alınmasını sağlıyor. 1966 yılından beri ürünlerinin kalitesi ve kozmetik alanında başarılı bir marka olan Frei Öl markası eczanelerde en çok tercih edilen ürünleri ile tüketicilerin memnuniyetini sağlamaktadır.
Benim marka ile ilk kez tanışıklığım yara izi ve çatlaklar için üretilen ürünleriyle oldu. Ürünün ambalajı oldukça şık. Bu tarz ürünlerin zaten öncelikli olarak ambalajları dikkat çekici oluyor. Fakat bitkisel yağlarda bildiğim kadarıyla güneş ışınlarının zarar vermemesi için koyu renk ya da kaplamalı ambalajlar tercih ediliyor. 
Frei Öl Yara ve Çatlak Giderici Bitkisel Yağ özellikle cilt yüzeyinde oluşan çatlakların giderilmesi için tercih edilmesi gereken ürünlerden biri. Yeni formülü ile ciltte oluşan çatlaklar ya da yara izlerinin giderilmesi ve cilt renginin eşitlenmesi için kullanımına dikkat edilmeli. Ben çok fazla düzenli olarak kullanamadım. unuttuğum zamanlar oldu. Sık sık kilo alıp vermekten dolayı oluşan çatlaklarda çok düzenli kullanamasam da gözde görülür bir etki yaratması aslında düzenli olarak kullanıldığında sonuçların çok başarılı olacağını gösteriyor. 

Özellikle doğum çatlakları olan anneler için kurtarıcı olabilir. Bunun yanı sıra ameliyat sonrasında deri yüzeyinde oluşan leke ya da ameliyat izlerinde de tercih edilebilir. Temiz cilde sabah akşam uygulanması gerekiyor. 
Ürünün kokusu aslında yok gibi bir şey. Temiz cilde uygulandığında kuru yağ etkisi yapan ürünün içerisinde bulunan lavanta yağı başta keskin bir koku almanıza sebep oluyor. Fakat ürünü uyguladıktan sonra o keskin koku kayboluyor. Aslında anlık bir koku. Ürün hakkında yorumlara baktığımda kokusunun itici olduğu ve deride kötü bir koku bıraktığı söyleniyordu. Eğer ürünü denememiş olsaydım ve sadece yorumlara bakarak ürün hakkında bilgi edinseydim bu benim için eksi bir durum olacaktı ve ürün hakkında antipatim oluşurdu. Fakat deneyen biri olarak koku konusunda hiçte öyle bir şey söz konusu değil.
Ben duş sonrası cildime uyguladım. Verdiği yumuşaklık hissi zaten başarılı. İçeriği doğal olduğundan ve paraben ya da alkol içermediğinden rahatlıkla kullanabildim. Ayrıca alerjik bir cildim olduğu için hemen her şeyi alıp cildime uygulayamıyorum. Cildimde herhangi bir tahriş yada kızarıklık yapmadı. En çok korktuğum ise kaşıntı yapacak mı acaba diye tereddüt etsemde bunda da herhangi bir kaşıntı söz konusu olmadı.
Açıkçası markanın ürünleri arasında ilk kez denediğim bir ürün ve çok nadirdir böyle ilk kez denediğim ürünlerden memnun kalmışlığım. Çünkü ikinci bir şansı verdiğim ve sonrasında memnun kaldığım ürün çok fazla.
Frei Öl Yara ve Çatlak Giderici Bitkisel Yağ doğum çatlağı, kilo alıp vermekten dolayı oluşan çatlaklar, yara izleri, ameliyat izleri ve ciltte oluşan izlerde gerçekten sonuç alacağınız ürünlerden biri. Ben düzenli kullanmamış olmama rağmen etkili bir sonuç alabildim. Ayrıca düzenli kullanmış olsam sanırım daha kısa sürede sonuç alabilirdim. Normal 12 hafta boyunca kullanıldığında izlerin giderildiği belirtiliyor. Sanırım bu şişe bittikten sonra tekrar ürünü satın alıp düzenli kullanacağım. 
Eczaneler satışta bulunan Frei Öl Yara ve Çatlak Giderici Bitkisel Yağ oluşan izlerde etki gösterdiği gibi izlerin oluşmamasına da yardımcı olabilir. Ürünü cildime uyguladıktan sonra üzerine birde nemlendirici uygulaması yapıyorum. Kullanırken size tavsiyem ürünü cilde iyice yedirmeniz. Cilt zaten hemen emiyor. Yağlı bir his bırakmıyor. Buda zaten benim kullanmam için en iyi noktalardan biri. 
Şimdilik bu ürün hakkında görüşlerim bu şekilde. Bu ürünü birde dövme sildirme işleminden sonra cildimde oluşan lekeler için kullanmayı planlıyorum. Bakalım onda sonuçlar nasıl olacak :)

1 yorum:

Lerzan Kara dedi ki...

çok merak ediyorum bu yağı

Yorum Gönder