5 Kasım 2018

Ekim Ayı Bitenler

Hiç neşem yok bu aralar ve bloga yazı girmek bile bir işkence gibi geliyor. Ekim ayı bitenlerimde bu ay yeni başladığım ürünler olduğu için bir önceki ayın ortasında kullanmaya başladığım ürünler var. Kozmetikle de pek aram olmadığı için bu sıralar biten makyaj malzemem bile yok :)

Ekim ayı bitenlerinde Hunca Care Volkan Şampuan benim en çok dikkatimi çeken ürünlerden biriydi. Açıkçası merakla başladım diyebilirim. Şampuan içerisinde 7 si bir arada bitki özleri mevcut. Bunun yanı sıra mentol etkisi duş yaparken çok iyi bir his sağlıyor. Saçlarımda ilk uygulamadan itibaren bir yumuşaklık oldu. Silikon ve parabende içermediğinden sağlıklı ürünleri tercih edenlere tavsiye edebilirim.

Bu şampuanın en kötü yanı aslında ambalajı. Duşta bir savaş vermeniz gerekiyor şampuanı yapmak için. Sıkılmıyor. küçücük bir ağız ve yoğun yapıda olduğundan dolayı bayağı uğraştırıyor. Sırf ambalajı yüzünden tekrar almam bu ürünü.

Otacı Defne ve Zeytinyağlı Arındırıcı Şampuan ise kuru ve normal saçlarda bir miktar nemlilik sağlayan şampuanlardan biri. Bu markanın ürünlerini hep sevmişimdir. Yapısı ve kokusu benim çok hoşuma gidiyor. Hatta banyoda mutlaka bulunan şampuanlardan biri diyebilirim. Günlük kullanım için ideal.

Seranem Vücut Şampuanı için diyebileceğim aslında tek şey gerçekten güzel bir ürür. Hafif kokusu ve güzel köpürmesi cilde tazelik veriyor. Özellikle bu vücut şampuanını çocuklar için de kullanabileceğinizi söyleyebilirim. Argan yağı sayesinde cildinize güzel bir nemlilik veriyor. Benim cildim alerjen bir cilt olduğundan cildimde pul pul dökülme yapmadı. Benim için artı puan.

Hc Care Ovex Saç Maskesi kullanabileceğiniz en güzel saç maskelerinden biri. Saç kreminde çok detaycı olduğum için bu maskenin kokusu ve saçlarımda yaratmış olduğu etki gerçekten muhteşem. Yumuşacık yapıyor. Yıpranmış saçlarım çok fazla kuruma ile karşı karşıya kalmıştı fakat bu saç maskesi ve diğer saç ürünlerim ile beraber son zamanlarda saçlarımın nemlilik kazandığını hissedebiliyorum.  Yıpranmış saçlarda mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

Luis Bien Mıknatıs Maske aslında deneyenleriniz vardır. Maske ile ilgili detaylı paylaşımımı da yapmıştım. Bu maskede en çok sevdiğim şey ise cilde gerçekten uzun süre nemlilik vermesi. Temiz cilde maskeyi uyguladıktan sonra mıknatısı ile maskeyi temizleyip cildinizi yıkıyorsunuz. Ben sadece nemliliğini sevdim. Açıkçası maskeyi arındırmak biraz zahmetli olsa da verdiği his güzel gerçekten.

Diadermine Kırışıklık Kremini kullanmaya başladığımda tereddütlü bir şekilde yaklaştım. Yalnız ürünü kullanmaya devam edince cildime iyi geldiğini gördüm. Kırışıklıktan çok cilde verdiği nemlilik hissi daha hoşuma gitti. Gece uygulanan krem tüm gece boyunca cildinize bakım sağlıyor. Elimde farklı ürünlerde olduğundan bu ürüne tekrar devam etmeyeceğim. Fakat uygun fiyatlı ve başarılı bir gece kremi tercih ederseniz bu markaya mutlaka şans vermenizi tavsiye edebilirim.

Glysolid El ve Vücut Kremi muhteşem ötesi bir krem olduğundan kış aylarının en muhteşem kremi diyebilirim. Cildi nemlendirmesi ve cilde bakım yapıyor olması son derece önemli benim için. İçeriği zararsız kremlerden biri olan bu nemlendirici yurt dışından gelmişti. Sanırım ülkemizde de kremden mevcut. Tekrar alıp stoklayacağım kremlerden biri daha.

İksir Parfüm hoş kokusu ve kalıcılığı ile gerçekten başarılı bir marka. Ünlü parfümlerin kokusunu birebir yapan bu markanın gün boyu kalıcı etkisi gerçekten sizi de memnun edecektir. Koku seçiminde çok titiz olanlar için tercih edilecek parfümlerden biri. Mutlaka markanın kokularını denemenizi tavsiye ederim.
Benim bitenlerde aslında Neva Color mavi siyah boyalarım da vardı ama sanırım atmışım onları. Bu yüzden bu sefer ekleyemedim görsellere. Fakat boya ile ilgili görüşlerimi de önceki bitenler yazılarım da bulabilirsiniz.
Bakalım yeni bir ay ve yılın sonlarına yaklaşıyoruz. Bu ara bol bol ürün kullanıyorum. Yeni bir bitenlerde görüşmek üzere.

1 yorum:

Lerzan Kara dedi ki...

seranem benim de en sevdiklerimden

Yorum Gönder