13 Kasım 2018

Amway Glister Florürlü Diş Macunu

Bu aralar yazı yazmak istemediğimi son dönemlerde çok dile getiriyorum. Neden bilmiyorum ama işkence gibi geliyor oturup yazı hazırlamak. Denediğim birçok ürün var ve ben fırsat bulupta bir türlü oturup yazı yazamıyorum.
Amway Glister Florürlü Diş Macunu son iki haftadır kullanmaya başladığım ve sevdiğim ürünlerden biri. Markanın doğal içerikli ürünlerini zaten severek kullanıyorum. Bunun yanı sıra bu markanın bakım ürünleri diğer markalardan daha kaliteli. Fiyat olarak yüksek olsa da hemen herkesin bir kez de olsa denemiş olduğu ürünleri mutlaka vardır. 
Bu diş macununu ilk kullanmaya başladığımda tadı tuhaf gelmişti. Ama kullanmaya devam ettikçe gerçekten sevmeye başladım. Hafif mentol etkisi ve ağızda bırakmış olduğu temizlik hissi çok hoşuma gitti.

Doğal içerikli ürünler arasında yer alan bu diş macunu kahve, çay ve sigara kullananlar için en iyi macunlardan biri diyebilirim. İçeriğinin doğal olması dişlerde lekelerin azalmasına da yardımcı oluyor. Benim dişlerimde en sık karşılaştığım sorunlardan biri diş hassasiyetimin olması. Sıcak ve soğuğa karşı hassasiyeti olan dişlerimde macunu kullanmaya başladığımdan beri azalma oldu. zaman zaman dişlerimde olan bu durum beni rahatsız ediyor. Fakat diş ve ağız bakımında daha hassas olmam gerektiğinin de farkında olmam gereken bir uyarı gibi geliyor. 
Amway Glister Florürlü Diş Macunu kullanmaya başladığımdan beri diş hassasiyetim azaldı. Ayrıca dişlerimde fark edilir bir beyazlık oluşmaya başladı. Kahveyi çok fazla tükettiğim için benim beyazlatıcı diş macunlarını kullanmam gerekiyor. Üstüne birde sigara tüketince diş sağlığıma önem vermem gerekiyor.
150 ml olan bu diş macunu uzun süre kullanım için uygun. Ortalama fiyatı 11 ila 25 tl arasında. Seyahat boyuda bulunan bu diş macununu dişlerinde ve diş etlerinde sorunları olan kişilere tavsiye ederim. Memnun kaldığım nadir ürünlerden biri olduğu için devamında mutlaka satın alacağım ürünler arasında yer alıyor kendileri. 
Diş ve ağız sağlığında etkili olan birçok ürünü bulunan markanın diğer ürünlerini de deniyorum. Bakalım onlarda sonuçlar ne olacak :)

1 yorum:

Lerzan Kara dedi ki...

bir dönem çok kullandım sonra yerini başka macunlara bıraktı

Yorum Gönder