18 Ağustos 2018

Herbaderm Arındırıcı Cilt Bakım Kremi

Cilt bakımında kullanılan ürünlere oldukça dikkat ediyorum. Hassas yapıda olan cildim her an bana kötü bir başlangıçla cildimin kaşınmasına ve sivilcelenmesine sebep olabilir. Bu nedenle cildime uyguladığım her üründe bazı detaylara çok özen göstermek zorunda kalıyorum. 
Son zamanlarda sabah akşam kullandığım cilt bakım kremim Herbaderm markasına ait. Başlangıçta çok fazla güvenemedim. Acaba cildime yan etki yapar mı diye tereddütle yaklaştığım bir çok ürünün cildime yaraması beni çok mutlu ediyor.

Herbaderm Arındırıcı Cilt Bakım Kremi sebum dengeleyici kremlerden biri. Ciltte oluşan kurulukların giderilmesinde de etkili olan bu muhteşem kreme iyiki başladım diyorum şimdilerde. 
Kremi uygulamaya başladığım ilk günlerde etki etmiyor gibi gelmişti. Akşam uyguladığımda cildim hafif kurumuş bir şekilde oluyordu. Temizlenmiş cilde uyguladığım bu ürün cildimde hemen emilip öylece uçup gidiyor gibi geldi. Daha sonra sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanmaya başladım. Cildimi iyice temizleyip tonikledikten sonra cilt kremi olarak uygulama yaptım. Ve sonuca gelecek olursak verdiği nemli his beni çok mutlu ediyor. 

Cildimde ciddi şekilde bir düzelme var. Önceden kuru olan cildim kremi kullanmaya başladığımdan beri nemi bir görüntü elde etmemi sağlıyor. Bunun yanı sıra sebum dengeleyici olduğu için cildimde herhangi bir sivilcelenme yapmadı. Çünkü benim cildim karmaya daha yatkın yapıda. Bu yüzden seçtiğim ürünlere dikkat etmem gerekiyor. Kremi kullanırken ciltte herhangi bir soyulma söz konusu değil. Bazı kremlerde sürdükten sonra ciltten kir gibi çıkması o kremi hemen bırakmam gerektiğini düşündürüyor. fakat bu kremde böyle bir sorun ile karşılaşmıyorsunuz. Su bazlı bir krem olduğunu hissettiriyor zaten. 

Herbaderm Arındırıcı Cilt Bakım Kremi sabah akşam olmak şartıyla günde iki kez kullanıyorum. Uyguladığımda cildim tarafından emiliyor ve bir süre sonra cildin neme doyduğunu hissedebiliyorum. Ayrıca makyaj altına da kullandığım bir ürün oldu. Verdiği etki çok hoşuma gidiyor. Akşam temiz cildime uyguladığımda sabah nemli bir cilde uyanmak oldukça güzel hislerden biri. Kremim bitmek üzere elimdeki diğer kremlerim bittikten sonra da tekrar alıp kullanabileceğim ürünlerden olması çok iyi bence. 
Yaz kış cildinizin daha nemli ve parlak bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız Herbaderm Arındırıcı Cilt Bakım Kremi denemenizi tavsiye ederim. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder