20 Ağustos 2018

Beton Saksı Modası Osso Tasarım

Bu aralar internette gezinirken beton saksılar dikkatimi çekiyor. Kendimde bir deneme yaptım ve gayet güzel oldu. Bu arada evdeki çiçeklerinize farklı bir hava vermek için beton saksıları tercih edebilirsiniz. 
Son zamanlarda dekorasyon fikirleri oldukça dikkatimi çekiyor. İnstgram üzerinden tanıdığım Osso Tasarım sayfasında da birbirinden güzel çalışmalar mevcut. Benim için hazırlanan beton saksı ise baykuş modeli. Beton saksıların hoş görünümü ve hediye olarak alternatif olabilecek yapıda olmaları gayet iyi diyebilirim. 

Beton Saksı Modası Osso Tasarım sayesinde tanıdığım bir akım. Çeşitli boyutlarda hazırlanabildiği gibi ayrıca bardak altlıkları ve farklı çalışmalarda yapılabilir. 
El emeklerine her zaman ayrı bir özen gösteririm. Çünkü verilen bir emek var ve bunun karşılığı da mutlaka verilmeli. Zamanınızdan ayırıp el emeğinizle hazırladığınız hediyelerin yeri hep farklı olmuştur. 

Osso Tasarım sayfasında birbirinden renkli çalışmalar bulacağınızdan eminim. Beton saksılar ile minik çiçeklerinizi ev içerisinde dekore edebilirsiniz. Ben şimdilik kalemlik olarak kullanıyorum. Ayrıca fırçalık olarak da tercih edebilirsiniz. Sevdikleriniz için sizi yansıtan hediyeler hazırlatmak istiyorsanız bu el emekleri sizin için son derece kurtarıcı olacaktır. 

Beton saksılar dekor amaçlı kullanılacak ürünlerden biri. Bunun yanı sıra bardak altlıkları da evinizin daha canlı olmasını sağlayacaktır. Bu arada aklıma gelmişken nihale şeklinde bile kullanabilirsiniz. 
Osso Tasarım sayfasında beğendiğim bir kaç örnek mevut. Kendime aslında betonlardan güzel bir köşe yapmayı planlıyorum. Sizde sevdiklerinize güzel ve anlamlı hediyeler armağan etmek istiyorsanız Osso Tasarım sayfasına göz atmanızı tavsiye ederim. 

1 yorum:

Lerzan Kara dedi ki...

nasıl da güzeller bunlar

Yorum Gönder