4 Temmuz 2018

Peki Ya Ben Uygulamasıyla Hayatınıza Yön Verin

Hayatınızın belli dönemlerinde başarısız olduğunuz zamanlarda kendi iç sesinizi dinleyerek başarıya ulaşmak için alternatifleri araştırıyor olabilirsiniz. Bu dönemlerde en çok ihtiyacınız olan birinin size destek olmasıdır. Fakat etrafınızda başarısızlığınızdan memnun olacak olan insanlar çoğunlukta ise kendinizden başka dostunuz olmadığını bilmenizde fayda var.
Ne yaparsanız kendi kendinize başaracaksınız. Yenilgilerinizde başarılarınız da sizin eseriniz olacak. Hayatınıza yön vermek ve bulunduğunuz konumdan daha iyi yerlerde olmak için size koçluk yapabilecek bir uygulamaya ne dersiniz?

Her an elinizin altında bulunduğunuz koşulların daha  iyi bir hale gelmesi için yapabileceklerinizi sizlere en iyi şekilde uygulatabilen ve başarı merdivenlerini kalıcı bir şekilde çıkabilmek için Peki Ya Ben uygulaması tam aradığınız bir uygulama olabilir.
Ben henüz yeni tanışmış biri olarak Peki Ya Ben uygulamasındaki koçluk uygulamaları yaşamınızda kendinizi daha iyi tanımanızı sağlıyor. Kendiniz tanıyarak yola çıktığınızda yapabileceklerinizi ve başarabileceklerinizi daha iyi analiz edebiliyorsunuz. Böylece yaşamınızda eksik olan ya da ekside seyreden bir çok koşulu iyileştirmeye başlıyorsunuz.

Peki gelelim uygulamanın özelliklerineİ
Peki Yan Ben uygulaması içerisinde 4 farklı koçluk sistemi bulunmakta. Kişisel durum analizi, kişisel Strateji Belirleme, Bilinçaltı Uygulamaları ve Yaşam Çarkı ile mobil koçluk imkanı sunan bu uygulama her an eliniz altında olması gereken uygulamalardan biri.
Gün içerisinde sosyal medya uygulamalarında çok fazla zaman geçiriyoruz. Bu zamanın içerisinde hayatımızda değişiklikler yaparak ve kalıcı değişimi fark edebilmek için Peki Ya Ben uygulamasını da günlük yaşamımıza dahil edebiliriz.

Özellikle Bilinçaltı uygulamalarında hayatımızda istemediğimiz olumsuzlukları geride bırakmak için fırsatımız doğduğunu görebilirsiniz. Bilinçaltı uygulamaları içerisinde sigarayı bırakma, kilo verme, affetme, özgürleşme, bolluk bereket, mutlu ilişkiler, odaklanma, özgüven, pozitif düşünme, rahat uyku, sınav kaygısı ve yaşam çarkı gibi birçok alt kollardan oluşan koçluk sistemi ile hayatınıza yön vermeye başlayabilirsiniz. Beyne gönderilen doğru sinyaller her zaman olumlu sonuç almanızı sağlayacaktır.

Peki Ya Ben uygulaması ile kişisel koçunuz sayesinde benliğinizi daha iyi tanıyabilir ve yaşamınıza kalıcı yön verebilirsiniz. Dilediğiniz zaman yaşam koçunuzdan randevu talep ederek bilgi edinebilirsiniz. Peki Yan Ben uygulamasının kişisel koçluğu kesinlikle bir psikolojik yardım olarak algılanmamalıdır. Süslü kelimeler ve olmayacak şekilde söylenen umutlu sözcükler bu uygulamada yer almıyor. Yapmanız gereken akıllı telefonunuza indirdiğiniz uygulamada kendinizi kendinizin keşfetmesi.

Hayatınıza yön verirken herşeyin daha iyi olmasını ve yaşamınız boyunca mutluluğu yaşamak istiyorsanız aslında tüm herşey kendi içinizde. Yeterki mutluluğun ve başarının  sırrının kendinizde olduğuna inanmanız gerekir.

Uygulama ile henüz yeni tanışmış olmama rağmen aslında ben uzun yıllar boyunca başarımın kendi içimde olduğuna her zaman inanıyordum. Bu nedenle birinin belki bana destek olmasını bekler bir haldeydim. Fakat bu uygulama aslında herhangi birine değil kendime ihtiyacım olduğunu en iyi şekilde bana gösterdi.

App Store veya Google Play' den akıllı telefonunuza uygulamayı indirerek yaşam koçunuz ile hayatınıza devam edebilirsiniz. Kendi vizyon ve misyonunuzu nerede görüyorsanız orada olmanın gidiş biletini Peki Ya Ben uygulaması ile elde edebilirsiniz.

Uygulama ile ilgili detaylı bilgiler için sosyal medya hesaplarını takip edebilir ve uygulamayı indirerek de koçluk sistemine dahil olabilirsiniz.


2 yorum:

Lerzan Kara dedi ki...

çok güzelmiş

Unknown dedi ki...

Kesinlikle muhteşem bir uygulama emeği geçenlerin ellerine sağlık.. hayata getiremediğimiz eylemleriniz için mutlaka bu desteği denemelisiniz.

Yorum Gönder