2 Temmuz 2018

Mozaik Hobi Yağlı Boyama Seti

Bu aralar farklı hobi işleri ile uğraşınca ortaya bayağı güzel işler çıkarmaya da başladım. Geçen hafta başladığım ve kardeşimle beraber boyadığımız Mozaik Hobi yağlı boya tablomuz çerçevelenmek üzere beklemeye geçti. Keyifli el işleri ve hobiler edinmek isteyenler için daha önce Mozaik Hobi ile ilgili yaptığım bir kaç çalışmayı da paylaşmıştım.
Yağlı boya denilince akla ressam olmanıza gerek yok. Dilediğiniz hazır yağlı boya setleri ile kolay bir şekilde sizde kendi yağlı boyanızı yapabilirsiniz. 

Manzara görsellerini her zaman sevmişimdir. Bu nedenle Mozaik Hobi tarafından gönderilen yağlı boya görselim çok hoşuma gitti. Evin baş köşesine asacağım biten bu tablomu.

Mozaik Hobi sayfasında çeşit çeşit yer alan görsellerden istediğiniz modeli sizde yağlı boya şeklinde yaparak evinizin duvarlarını süsleyebilirsiniz. Hazır bir şekilde gelen bu setlerin içeriğinde yağlı boya tuvali numaralanmış şekilde. Boya renklerinizde küçük tüpler halinde yer alıyor. Bunun yanı sıra boyamanızı kolaylıkla yapacağınız 3 adet fırça mevcut. 

Yağlı boya tuval kumaşı üzerinde kullanacağınız renkler numaralanmış şekilde yer alıyor. Bu renklerin aynı numaralanmış şekli boya tüpleri üzerinde de mevcut. Boyanın  numarasına göre tuval üzerinde boyama yaptığınızda boyama bittikten sonra aldığınız görselin yağlı boya tablosu hazır hale gelmektedir.

Ben genellikle bu tarz hobileri çok seviyorum. Benim için hem dinlendirici hem de bittiğinde kendim yaptım diyebileceğim bir el işi ile evimi süsleyebiliyorum. Bu nedenle sizde eğer kendi evinizin duvarlarında yaptığınız hobilere ait görseller hazırlamak istiyorsanız bu tarz hobileri edinebilirsiniz.

Mozaik Hobi yağlı boya setleri hem uygulaması kolay hem de keyif verici olduğundan mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Biz kardeşimle yaparken çok keyif aldık. Renklerle uğraşıp resim ortaya çıktıkça acayip keyif alıyorsunuz. Ayrıca strese iyi geldiğini söyleyebilir. Sanırım bundan sonra çok kafam bozulduğunda resim boyamaya başlayacağım. Keyifli bir hobi edinmek için henüz geç kalmış sayılmazsınız. Çocuklarla beraberde yapabileceğiniz bu eğlenceli hobiyle beraber evinizde farklı duvar süslemeleri de çıkarabileceğinizden eminim. Tablolarınız bittikten sonra aslında hediye olarak da götürebilirsiniz. özellikle yeni ev sahibi olanlar ya da evlenenler için duvarlarını süslemek adına bu tarz bir hediye oldukça ilgi çekici olacaktır. Kendiniz boyayarak ya da hediye etmek istediğiniz kişiye yağlı boyama tablo seti hediye etmek daha da ilgisini çekecektir. 
Vakit kaybetmeden bu güzel setlere sahip olmak için Mozaik Hobi sayfasını mutlaka ziyaret edin derim.

2 yorum:

Lümpen Yazar dedi ki...

Merhaba; Blogunuz güzel gözüküyor ve konu olarak kozmetik ve kişisel bakım iyi bir seçim. Affiliate Marketing'den faydalanıyormusunuz? İyi bloglamalar.

Kırık Şemsiye dedi ki...

merhaba teşekkür ederim. evet affiliate marketing sisteminden faydalanıyorum

Yorum Gönder