24 Mayıs 2018

Lrouge Deo Sprey

Bir önceki yazımda Lrouge markasına ait vanilya, bal ve süt aromalı EDT parfümünden bahsetmiştim. Şimdide ter kokusunu önleyici spreyinden bahsetmek istiyorum. Ben çok fazla terleyen bir insan değilim. Yazın bile çok sık bir terleme sorunum olmaz. Birde koku konusunda hassas olduğumdan mutlaka gün içerisinde omuzlarıma doğru kafamı döndürüp koku varmı diye kontrol ederim. Neyseki çok fazla terleme sorunum olmadığından koku problemimde olmuyor. Birde yaz ve kış koltukaltı için kullandığım ürünler farklı. Yazın daha fresh ve daha kalıcı pudralı deodorantları tercih ederken kışın sadece rolon tercih edenlerdenim. 
Çok fazla ter sorunu olmayınca koku sorunu da olmadığından ter kokusunu önleyici ürünleri çok fazla tercih etmiyorum. Fakat son bir kaç aydır dikkat ettim ve sıcaklardan dolayı da kadınların özel günü yaklaşırken (yani bir hafta öncesinde diyeyim) terleme olmasa bile koltuk altında hafif bir koku meydana gelebiliyor. Bunu kendim bizzat takip ederek kendimde de bu sorunun başladığını  fark ettim. Normalde o özel günlerde kokunun daha fazla olması gerekirken bende tam tersi işliyordu. Ama neden oldu bilmiyorum bir kaç defa aynı sorunla karşılaştım.
Lrouge Deo Sprey ter kokusunu önleyici etkisi gerçekten başarılı. Birde kokusuna bayıldım. Sanki yıllardır aradığım bir parfüm varmışta ben bunu yıllar sonra ter kokusunu önleyici bir sprey deodorantta bulmuş gibiyim. 

İlk günden bu yana kullanmaya başladığım için gerçekten memnun olduğum ürünlerden biri. Doğal içerikli olduğundan cildime herhangi bir alerji yapmadı. Duş sonrası rolon yerine bu spreyi uyguluyorum. bu arada koku gerçekten uzun süre kalıcılığını yitirmiyor. Bununla beraber terleme olsa bile kendi kokusunu hala duyabiliyorsunuz.
Sprey formunda olması ürünü uygulama açısından oldukça basit. Dermatolojik olarak test edilen bir ürün olduğu için de herkes rahatlıkla kullanabilir. Ter kokusunun oluşmasını engelleyen bu sprey özellikle yaz aylarında toplu taşıma kullanacak olan kişiler için son derece kurtarıcı olacaktır. Ben normalde de çantamdan ayırmıyorum bu ürünü. Çünkü çok fazla hareket ettiğim günler oluyor ve bu günlerde terleme azda olsa görülebiliyor. Bu nedenle ter kokusunu engellemek için benim için acil durum spreyi gibi bir şey oldu. 
Ambalaj olarak da taşıması kolay ve fazla bir yer kaplamadığından çantaya at çık şeklinde kullanabilirsiniz. Lrouge Deo Sprey denediğinizde kokusundan vazgeçemeyeceğiniz bir ürün. İyiki bu ürünle tanıştım diyebiliyorum.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder