28 Mayıs 2018

Herşeyden Bir Tutam Zehra İle #zehraylayazamerhaba Etkinliği

Bu hafta sonu Koceali yolları göründü bana ve sevgili Herşeyden Bir Tutam blogunun sahibi Zehra' nın ilk kez düzenlemiş olduğu etkinliğe katıldım.  Yaza merhaba diyeceğimiz bu etkinliğimizde öncelikle yağmurun çok fazla azizliğine uğradık diyebilirim. Çok fazla yağmur yağdığından otogara geçişim biraz geç oldu tabiki. Yağmur çamur demeden neyseki etkinliğe gidebildim.Sevgili Zehra oldukça güzel hazırlanmıştı ve güler yüzlülüğü her zamanki gibi vardı. 

Bu etkinlik onun için çok önemli çünkü ilk kez etkinlik yapıyor ve karşılaşacağı birçok şeyden habersiz bir şekilde en iyi ağırlamaya çalıştı hepimizi. 
Mekanımız Kocaeli merkezde bulunan Hayal Atölyesi isimli bir yer. İçi oldukça güzel olan bu kafede eski jön ve güzellerin görselleri her yerde. küçük masalar ve moder sandalyeler ile oldukça şık ve enteresan bir havası var kafenin. Merkezde yer alması da gençler için oldukça kolay. 

Hayal Atölyesi duvarlarından Sadri Alışık' tan Münir Özküla kadar Türk sinemasının unutulmaz yüzleri yer alıyor. Şöyle eski filmlere gidiyorsunuz duvarlara baktığınızda. 
Neyse etkinliğimizde bizlere sponsor olan firmalarımıza ayrıca teşekkür edeceğim. Bunun yanı sıra sunuma gelen Mineaderm Yetkilisi ve Prozinc Yetkilisi olan arkadaşlarımız ürünleri hakkında bizlere bilgi verdi.. Prozinc zaten hali hazırda kullandığımız markalardan biri diğeri ise ilk kez deneyeceğim için şanslıyım. 


Yaza merhaba etkinliğimizde olan blogger arkadaşların çoğu ile zaten eskiden bu yana tanışıyoruz. Bir kaç yeni arkadaş ile de tanışmak oldukça keyif vericiydi. Bol bol sohbet etme imkanı bulduğumuz bir etkinliğimiz daha oldu diyebilirim. çünkü blogger etkinliklerinin çoğunda maalesef sohbet etme imkanımız olmuyordu ama son bir kaç etkinliğimizde bol bol sohbet ediyoruz. Etkinliğimiz boyunca Zehra sağolsun güler yüzünü hiç eksik etmedi. Etkinlik sonrası tek tek ayrılmaya başladık ve gün bitmişti. Tekrar farklı bir blogger etkinliğimizde görüşmek üzere diyelim öyleyse.

Zehracım ayrıca tüm emeklerine teşekkür ederim. Herşey oldukça güzel ve aşarılıydı. Emeğine yüreğine sağlık.


Etkinliğe Katılan Bloggerlar;

1 yorum:

Lerzan Kara dedi ki...

ne güzel bir etkinlik olmuş

Yorum Gönder