12 Nisan 2018

Parfümün En Saf Hali www.konsantreparfum.com

Yaz kış parfüm kullanmayı sevenler için çok güzel bir site keşfettim. Başta tereddüt ettim acaba daha önce bir hevesle aldığım fakat sonra hüsrana uğradığım parfümler gibi olur mu diye. Bu sefer parfüm alışverişini rahatlıkla yapabileceğim bu siteyi sizlerle paylaşmadan geçemezdim. 
Parfümün tarihine baktığımızda aslında kötü kokuları gidermek için kullanılıyor. Fakat günümüzde daha hoş ve alıcı koku olsun diye kullanılmakta. Mis gibi buram buram parfüm kokmak kişinin öz güvenini daha da arttırır hale geliyor.
Klasik kokulardan her zaman kaçınmaya çalışıyorum. Özellikle bir davette kullandığım kokuyu duymak benim için sinir bozucu olabiliyor. her tende aynı koku kalmamasına rağmen hemen parfümümü değiştiriyorum. Ben genel olarak pudralı kokuları daha çok seviyorum. Yalnız yaz aylarında fresh kokular daha iyi oluyor. Hafif fakat kadınsı kokular kendimi daha iyi hissettiriyor. 
Temiz cilde uygulanan parfümün okusu daha uzun süre kaldığı için mutlaka cildim temizken uygulamaya özen gösteriyorum. 
Parfümün kullanışına gelecek olursak eğer cildinize sürdüğünüz nemlendirici üzerine kullanırsanız gün boyu o koku cildinizde kalabiliyor.

www.konsantreparfum.com adresinden gelen parfümünün kokusunu da bayıldım diyebilirim. İçindeki hoş esanslar beni benden aldı. Cildime uygular uygulamaz kokunun yayılması çok hoşuma gitti. Ayrıca 4 saatten fazla kokunun kaldığını anlayınca da doğru bir seçim yaptığıma karar verdim.
Tercih ettiğim koku Good Girl Gone Bad By Kilian for women kokusu. İçerisinde yasemin kokusunun baskın olması ve gül ile karışımı gerçekten çok hoş bir kokuyu meydana getiriyor. 
Parfümün bu kalıcılığı diğer parfümleri de satın almama sebep olacak. Gerçekten harika bir koku ve özellikle kalıcılık isteyenler için mutlaka önerebileceğim bir site. 
Sitede birçok parfüm çeşidini bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra parfüm setlerini tercih ederek uzun süre kullanım için de oldukça uygun.
Normalde esansı yoğun ve kalıcılığı daha fazla olan kokularda fiyat çok daha farklı olabiliyor. Uygun fiyatlı parfüm alışverişi yapmak isteyenler için ideal bir site diyebilirim. Ayrıca instagram hesabı üzerinden de anında iletişim kurarak siparişlerinizi verebiliyorsunuz. 

Ben normalde bu ara 212 women parfümünü kullanıyorum. Gelen paketimin içerisinde mini rolon şeklinde de 212 kokusu vardı. Kullanımı ve taşıması daha pratik olan koku da gerçekten harika. Benim için hoş kokusunun yanı sıra kalıcığının olması siteden alışveriş yapmam için en önemli şartlardan biri. Kargo sipariş ettikten sonra ertesi gün elinizde oluyor. Bu yüzden özellikle hediye alışverişi yapmak isteyenler için de ideal olacaktır. 
Hoş kokuları ve muhteşem kalıcılık için konsantre_parfum instagram sayfasına teşekkürler. Mutlaka parfüm alışverişinizde şans vermenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Ayrıca fiyaatlar hakkında bilgi almak için www.konsantreparfum.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder