25 Nisan 2018

#LerzanKaradanli23Nisan4Yasinda Blogger Etkinliği Sponsorları

Bir önceki yazımda geçtiğimiz haftasonu katıldığım blogger etkinliğimden bahsetmiştim. Şimdide bizleri yalnız bırakmayan sponsor firmalarımızdan bahsetmek istiyorum. Her blogger etkinliğimizde olduğu gibi bizleri yine yalnız bırakmadılar ve deneyip yorumlayabilmemiz için bizlere ürünlerinden gönderdiler. Her birine ayrı ayrı teşekkür ederiz. 
Severek kullandığım ve severek kullanacağım ürünler bir arada olunca denemek için fırsat kolluyorum. Henüz daha önce denemediğim ürünlerinde olması merakımı da beraberinde getiriyor.
Kitap okumayı sevenler için kişisel gelişim kitaplarını severek okuduğum Kunter Kurt Hocamızın en son çıkacak olan kitabını okuyup hemen bitirmek istiyorum. Teşekkürler Kunter Kurt.

Termalife maskelerini sevmeyenimiz yok. yeni ambalaj ve formülleri ile aramızdaydı. teşekkürler Termalife.

Şampuan markaları arasında sevdiğim markalardan biri de sevgili Otacı markasıydı. Bu ürünü ilk kez deneyeceğim teşekkürler Otacı.

Kadınlar tarafından oluşturulan kadın kooparatifi sayesinde tanışmış olduğum Yalova Bitki Çaylarını içmekten keyif alıyorum. Özellikle meyve karışımı olan bitki çayı benim çok hoşuma gidiyor. Teşekkürler Modelkadınkoop.


Bebak markasına ait kremleri ve diğer ürünleri çok seviyorum. Yeni çıkan bacak fondöteni bu yaz oldukça ilgi çekici olacak gibi. Teşekkürler Bebak.

Bioderma ürünleri arasında en çok sevdiğim ürün makyaj temizleme suyu. diğer ürünlerinden çoğunu kullanmış olmama rağmen bu üründe oldukça ilgimi çekenlerden biri. Teşekkürler Bioderma.


Temizlik malzemeleri benim vazgeçilmezlerim arasında ve bu markayı da ilk kez deneyeceğim. Ayrıca parfüm ve diğer ürünlerini de ilk kez deneyeceğim. Teşekkürler Propa
Lilafix saç ürünlerini zaten hali hazırda kullanıyorum ve bunlar arasına saç spreyi ve saç boyasıda dahil oldu. Bakalım saç boyasından memnun kalacakmıyım. Teşekkürler Lilafix


Bebekler için sağlıklı ürünleri üreten firmalardan biri de Baby Corner markası. Henüz bebeğim olmasa da bir çok bebek ürününü kendimde kullanıyorum. Teşekkürler Baby Corner


Megallux saç kremini daha önce denedim ama biraz memnun kalmadım. Fakat şampuanına da şans vereceğim. Teşekkürler Megallux.

Yaş ilerledikçe göz altı torbaları ve göz altı morlukları daha belirgin hale geliyor. Tamda aradığım bir ürün olduğu için Markazen ürünlerine en kısa sürede başlayacağım. Teşekkürler Markazen.

Çikolata hastası biri olarak her çikolata benim için özeldir. Teşekkürler Çikolata Hatrası.


Güzel bir duş jeli ararken tamda ihtiyacım olan bir zamanda Doğal Ambar tarafından gönderilen bu duş jelini kullanmaya başladım bile. Teşekkürler Doğal Ambar.

Makyaj ürünlerini bu ara fazla tercih ettiğim markalardan biri olan Diana Monroe markası ilk kez çıkan kaş farını bizlerle tanıştırdı. Teşekkürler Diana Monroe 


Cosmed ürünlerini de severek kullanıyorum. Daha önce küçük tüpler halinde kullanmış olduğum selülit kreminin büyük boyunu kullanmaya başlayacağım. Teşekkürler Cosmed.


Evde iş yaparken yardımcı ürünleri kullanmayı seviyorum. Macro Max ürünlerini de mutlaka kullanacağım. Teşekkürler Macro Max


Sarımsaklı şampuanları bu yıl oldukça fazla kullandım. Tresana ait bu şampuanıda merak ediyordum. Teşekkürler Tresan

Köpüren maskeler çok keyifli oluyor. Cildin Tamamen temizlenmesinde oldukça etkili. Son zamanlarda da sürekli kullanmaktan keyif aldığım Beauty Factory maskelerini çok seviyorum. Teşekkürler Beauty Factory

Çocuklar için eğlenceli ve öğretici kitaplar her zaman ilgi çekici olmaktadır. Yeni yayınlanan macera dolu çocuk kitabını evimize ilk gelen çocuğa armağan etmeyi düşünüyorum. Teşekkürler İdil Öztürk


Mumları kim sevmez. Ben her alışverişe çıktığımda mutlaka mumda alıyorum. Bu küçük mumlara da bayıldım. teşekkürler Happy Nut.


Kefir ve yoğurdu evde yapmak isteyenler için küçük mayalara ne dersiniz. Ben kefiri de çok severim. Bakalım deneyeceğim nasıl olacak. Teşekkürler Kefir Danem.


Bioblas Şampuanlarını yıl içerisinde bol bol kullanıyorum. Ben sabit bir şampuan kullanmadığımdan sürekli değiştirebiliyorum. Henüz yeni bitmesine rağmen yerine yenisi gelmiş oldu. Teşekkürler Bioblas.


Çocukluğumdan bu yana oyun hamurlarına hastayım. Bu sefer yazın gelmesiyle dondurma konseptli oyun hamurlarım oldu. Teşekkürler Lets.İlk kez deneyeceğim maskelerden biri de Medikoz markasına ait olan DNA maskesi olacak. Çok merak ettim etkilerini. teşekkürler Medikoz.


Uzun süredir gıda takviyesi kullanıyorum. Alerjik bir bünyeye sahip olunca alerjiyi bu mevsimlerde en aza indirecek yöntemler arıyorum. Naturmax gıda takviyelerini daha önce denemedim ama bu pastili mutlaka kullanacağım. Teşekkürler Naturmax.


Farklı kolyeler her zaman ilgimi çekmiştir. Bu kolyelerinde kağıttan yapılıyor olması ilgimi çekti. Teşekkürler Quilling Satis


Sır deterjan ürünlerini severek kullanıyorum. özellikle aspirins bizim evin vazgeçilmez ürünlerinden biri. Teşekkürler Sır Deterjan

Revox şampuan şiddetle önerdiğim markalardan biri. Özellikle boyasız saçlarda kullanılan ürününü çok seviyordum. Bunun yanı sıra yumuşatıcı saç spreyi harika. Boyalı saçlar için olan ürününüde kullanacağım için şanslıyım. teşekkürler Revox


el emeği ürünleri her zaman severim. İsme özel ürünlerde çok ilgimi çeker. Bu seferde ayna üzerine ismimize özel hediyelerimiz oldu. Teşekkürler Gökzel Hediyelik.


Etkinliğimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm firmalarımıza tekrar teşekkürler. Deneyip yorumlayacağım birçok ürün var. Bakalım etkileri nasıl olacak. Etkinliğimiz ile ilgili diğer detaylar için de #LerzanKaradanli23Nisan4Yasinda etiketi ile sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

2 yorum:

Lerzan Kara dedi ki...

canım kankam
iyi ki geldin güzel günlerde kullan

Vildan Yanmaz dedi ki...

seninle tanıştığıma memnun oldum :)

Yorum Gönder