24 Nisan 2018

23 Nisan Blogger Etkinliğimiz Niğde' de Gerçekleşti

Geçtiğimiz hafta sonu 23 Nisan'ı kutlamak için Niğde' ye gitmiştim. gece boyu otobüs ile seyahat sonrası sabahın ilk ışıkları ile beraber Niğde' ye vardık. Bu sefer annemle katıldığım blogger etkinliğim yine keyifli geçecekti. 
Sevgili arkadaşım Lerzan aylardır süren çalışmalar sonunda güzel bir etkinlik hazırlamayı başarmıştı. 23 Nisan'ın unutulmaması için her yıl düzenlenen etkinlikte yer almak benim için keyif vericiydi. Birbirinden güzel blogger arkadaşlarım ile karşılaşmakta ayrı bir zevkti benim için. Blogger etkinliklerini en çok sevdiğim dostlar ile sohbet etme şansı bulduğum için seviyorum. Uzun bir aradan sonra beraber hoşça vakit geçirmek benim için ayrı bir keyif diyebilirim.

Etkinlik mekan sponsorumuz Henry Jones Cafeydi. Niğde' de bulunan bu kafenin dekoru oldukça hoşuma gitti. ayrıca Niğdelilere tavsiyem mutlaka menülerinde yer alan lezzetlerine bakmaları. Kafe çalışanları etkinliğimizde bizlere oldukça misafirperver davrandılar. Sağolsunlar etkinliğimiz bitene kadar bizlere ayırdıkları alana müşteri giriş yapmadılar ve kendi kendimize vakit geçirme imkanı sundular. 
Etkinlik boyunca bol bol sohbet edip güldük. Annemle gittiğim ilk blogger etkinliğim olduğu için aslında oda biraz şaşırdı bu kadar içten sohbet edişlerimize. 

23 Nisan'ın değerini bizlere tekrar hatırlatan ve bu organizasyonun her yıl öncüsü olarak geleneksel hale getiren arkadaşım Lerzan' a tekrar teşekkür ederim. Emeği ve çalışması ile yine güzel bir etkinlik yapmış oldu. Diğer blogger arkadaşlarımla da tekrar bir arada olmak beni oldukça mutlu etti diyebilirim.
Ayrıca etkinlikte bizleri yalnız bırakmayan firmalarımıza da ayrı ayrı teşekkür ederim. Bir sonraki yazıda etkinlik sponsorlarımıza yer vereceğim. 
Sosyal medya üzerinden etkinliğimiz ile ilgili ayrıntılara #lerzankaradanli23nisan4yasinda etiketinden bakabilirsiniz.


1 yorum:

Vildan Yanmaz dedi ki...

çok güzel emek dolu bir etkinlikti

Yorum Gönder