2 Mart 2018

Gabrini Lovers Rouge

Geçenlerde Gabrini markasının yeni çıkan göz ve dudak kalemi bir arada olan kalemlerini paylaşmıştım. Bu seferde uzun süredir kullandığım ve sevdiğim Gabrini Lovers Rouge ürünlerini anlatmak istiyorum.
Gabrini markası son zamanlarda başarılı ruj ve kalemleri ile gönlümü fetheden markalardan biri. Bu seri kullandıkça daha çok rujlar arasında. Bir kutu içerisinde 6 adet rengi bulunan Gabrini Lovers Rouge renklerinden ötürü herkesin tercih edeceğini düşünüyorum.
Son yıllarda mat rujlar çok fazla ilgi görür oldu. Bu rujlarında hem asansörlü olması hem de mat bir yapısı olması günlük makyaj için çok ideal. Renklerini herkesin seveceğinden ve kullanmak isteyeceğinden eminim.

Ben günlük olarak makyaj yapan biri değilim. Özellikle bu aralar mevsimden dolayı cildimin çok fazla reaksiyon göstermesi makyaj yapmamı zorlaştırıyor. Fakat mutlaka bir ruj ya da dudak nemlendiricisi tercih edenlerdenim. Bu yüzden mat bir duruşu ve dudak rengime tam uymasından dolayı bu ara bunlara takmış durumdayım.
Renklerini görebilmeniz için tek tek çekim yapmaya çalıştım. Kullanırken yapılarının yumuşak olması gerçekten çok iyi. Çünkü mat rujlarda en büyük sıkıntı sürerken kuruyup pul pul görüntüsünün olması. Gabrini Lovers Rouge ürünlerinde böyle bir sorun olmuyor. Markanın zaten diğer ürünlerinde de bu sıkıntıyı yaşamadım. Dudaklarınız kuruymuş hissi vermediğinden mutlaka denemenizi tavsiye ederim.
Ruj sürdükten sonra yemek yedikten sonra  ya da bir şeyler içtikten sonra bardaklara bulaşan ruj izlerinden nefret ediyorum. Kendimi kötü hissetmeme sebep olan bu durum bu rujlarda meydana gelmedi. Ruj izi olmadan rahatlıkla yemek yiyip bir şeyler içmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Gabrini Lovers Rouge 11 numara

Gabrini Lovers Rouge 2 numara


Gabrini Lovers Rouge 3 numara


Gabrini Lovers Rouge 4 numara


Gabrini Lovers Rouge 10 numara


Gabrini Lovers Rouge 8 numara


Açık renkli olanları kullanırken dudaklarınıza çerçeve çekmek için dudak kalemi kullanırsanız daha kalıcı ve daha güzel bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Sürüşü çok kolay olan bu rujların yapısını seveceğinizden eminim. Farklı internet sitelerinde fiyatları 10 TL civarında. Renkleri ve kullanımı çok iyi olduğundan bu ara çantamın vazgeçilmezleri.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder