26 Mart 2018

Adapazarı Blogger Buluşması

Bu ay yine çok fazla vakit ayıramadığım bloguma bir blogger etkinliği ile dönüş yaptım. 25 mart pazar günü Adapazarı' nda bahara merhaba etkinliği düzenleyen Evren Abla ve Senem' in etkinliğindeydim. Birbirinden güzel dostlar ile tanışmanın keyfini yaşadım diyebilirim. Daha önceden tanıdığım arkadaşlar ile de tekrar buluşmak oldukça keyif vericiydi. Ayrıca etkinlikte bol bol sohbet etme imkanı bulmuş olmamız gerçekten bizler için keyif vericiydi.
Etkinlikte mekanımız Kaffa Cafe ve Çikolata mekanıydı. Birbirinden güzel çikolataları var. Bunun yanı sıra kumda kahve keyfi ayrı bir güzeldi diyebilirim. Bol bol gülüp eğlendik ve bizlere sponsor olan firmalarımızda yanımızdaydı. 

Öncelikle Kaffa Cafenin karadut şerbetli kahve sunumu çok hoşuma gitti. Kızlarla bol sohbet ve kahkahalı geçen saatlerimiz uzun süredir böyle bir etkinliğe ihtiyacım olduğunu da gösterdi. 
Benim minik dostum ve kankam olan Lerzan' la bir araya gelip gülüp eğlenmemek imkansız gibi bişey. Etkinlik sonrasında mekanda oturup güzelce sohbet edebildik. Sonrasında alışveriş merkezine geçip yemek yeme fırsatımızda oldu.

Etkinlikte tanıştığım yeni arkadaşları da gerçekten çok sevdim. Hepsinin enerjisi muhteşem ve sıcak bir ortam olması benim için en güzel zamanlardı diyebilirim.
Etkinliğimizde bizleri yalnız bırakmayan firmalarımıza da sonsuz teşekkürler. Onları başka bir postta paylaşacağım. 
Günümüz gerçekten güzel geçti ve etkinlik mekanımızın da sakin olması bizler için daha iyiydi. Sakarya' ya ilk gidişim ve şehri biraz bana tuhaf gelse de dostlarımla buluşmanın keyfini yaşadım. 
Bahara merhaba dediğimiz etkinliğimizin detaylarını mutlaka sosyal medyadan da paylaşıyor olacağım.

Etkinliğimizde Yer Alan Bloggerlar1 yorum:

Lerzan Kara dedi ki...

çok keyifli bir etkinlikti. Yeni güzel etkinliklerde görüşmek üzere

Yorum Gönder