30 Mart 2018

Adapazarı Bahara Merhaba Etkinliği Sponsorlarımız

Geçtiğimiz pazar günü katılmış olduğum blogger etkinliğimizde bizleri yalnız bırakmayan firmalarımız vardı. Birçoğunu daha önce kullanmış olmama rağmen yeni olan ürünlerle tanışmakta keyif verici. 
Etkinliğe katılan diğer blogger arkadaşlarımla zaten sürekli iletişim halindeyiz ve keyifli bir ekip olduğumuzu düşünüyorum. Hediyelerimizin bir kısmını kullanmaya başladım bile. Bittikçe mutlaka detaylı anlatımını da yapacağım.
Uzun süredir ürünlerini kullandığım @dianamonroemakeup markasının BB kremini merak ediyorum. Kokusu hoş ama sanırım parfüm oranı ok fazla olduğundan dolayı olsa gerek. Bakalım cildimde nasıl olacak merak ediyorum. Rujlarını daha öncede kullanıyordum. Ayrıca @sedefeylaorgu tarafından gönderilen örgü sepetlerimizde çok hoş. Ben zaten oldum olası bu tarz sepetleri severim.


@farmasipekd bizlere güzel hediyeler gönderdi. BB kremini çok fazla sevmiyor olsam da göz altlarım da makyaj yapmadığım zamanlarda tercih edebiliyorum. Diş macununu merak ediyorum bakalım en kısa sürede kullanacağım.

@herbaderm markanın ürünlerini daha önce hiç denemedim. Fakat eve gelir gelmez cilt kremini kullanmaya başladım. Sonuçlar neler olacak ürün bitiminde bahsedeceğim.


@dogalambarcom bu markada benim için yeni bir marka. cilt tipine göre seçtiğimiz bu ürünü en kısa sürede kullanmaya başlayacağım.


@huncacare markasıylada ilk kez karşılaşıyorum. Volkan şampuan etkilerini çok merak ediyorum. Elimdeki şampuan biter bitmez buna başlayacağım.


@otacibitkisel sürekli severek kullandığım bir marka. Özellikle yazın mutlaka yanımda taşıyorum. hoş kokusu ve yapısı benim çok hoşuma gidiyor.


@megallux_botanicals_care adını sıkça duymama rağmen bir türlü deneme fırsatı bulamamıştım. Bu yüzden bu şampuanı da bir an önce kullanmak istiyorum.


@termalife maskelerini her zaman seviyorum. Bir önceki ürünü de severek kullanmıştım ve tek kullanımlık olmaları çok iyi oluyordu. Yeni çıkan bu ürünü de en kısa zamanda deneyeceğim.


@beautyfactorytr maskelerini uzun süredir merak ediyordum. Bununla ilgili detaylı bilgi de paylaşacağım. Etkinlikten bir gün önce denemiştim ve şimdi tekrar gelince çok mutlu oldum. @acvitkozmetic ürünlerinden bir kısmını denediğim fakat tam verim alamadığım bir firma olmasına rağmen bu kaş kirpik serumuna da fırsat vereceğim. Kullanmaya başladım.


@kirpisakarya ben kişiye özel eşyalara bayılıyorum. Bu sefer kardeşimle beraber sevdiğimiz bir fotoğrafımızı kupaya baskı yapılsın istedim. Birbirinden farkı ürünler var bakmanızı tavsiye ederim.


@baharorgudunyam sayfasındaki küçük anahtarlıkları kim sevmez. Hele bir de böyle el işi olursa ben bayılırım. Bu sevimli maymun aynı ben 


@sakaryahintkinacisi_tercan etkinliğimizde bizi yalnız bırakmadı. Birbirinden güzel hint kına modellerini bizler için yaptı. 


@fatofotofan instagramdan takip ettiğim bir hesaptı. Bizlere güzel kartlarından hediye ederek mutlu etti. Özellikle benim kartım çok hoşuma gitti.Etkinliğimizde bizlere sponsor olan tüm firmalarımıza teşekkür ederim. Her birini deneyip yorumlamak için sabırsızlanıyorum.


1 yorum:

Lerzan Kara dedi ki...

güzel günlerde kullan tatlım hepsini

Yorum Gönder