5 Şubat 2018

Vissmate Çamaşır Suyu

Temizlik denilince akla ilk gelen malzemelerden biri çamaşır suyu oluyor. Ben çamaşır suyu kullanmadan temizliğin olduğuna ikna olamayanlardanım. Bu yüzden her temizlik sırasında mutlaka çamaşır suyu kullanıyorum. Uzun bir süredir sadece kullanabildiğim çamaşır suyu ise Vissmate çamaşır suyu
Çamaşır suyu kokusunu sevmeyen birçok kişi keskin kokusundan rahatsız oluyor. Fakat o keskin kokuyuda temizlikte duymayı seviyorum. Eskiden sıvı halde olan çamaşır suları gelişen yapısı ile oldukça yoğun kıvam ile karşımıza çıkıyor. İl olarak farklı bir markada olan bu yoğun kıvam Vissmate çamaşır sularında da mevcut. Ürünün yoğun olması daha iyi temizleme sağladığını gösteriyor. Bu arada o keskin çamaşır suyu kokusunun yerini farklı esanslar almış durumda. 

Ben özellikle kullanırken çam ormanları esansı olan çeşidini tercih ediyorum. Vissmate çamaşır suyu bu esanslı yapısı benim çok hoşuma gidiyor. Temizlik yaparken o ortama yayılan koku oldukça güzel. 
Markanın birçok ürününü severek kullanıyorum. Temizlik dendiğinde ilk markanın ne ürünleri var diye bakıyorum. Ve evde yapılacak olan temizlikte mutlaka kullanılan ürünlerde genel bir ürün yelpazesi bulunuyor. A101 marketlerde kolaylıkla bulunduğunu duymuştum. Çamaşır suyu dışında silikonlu temizleyici, yer temizleyicisi, yağ çözücüleri ve diğer tüm temizlik malzemeleri mevcut. Mutlaka denemenizi önereceğim bir marka. 
Alerjik bir cilde sahip olduğumdan temizlik malzemelerine çok fazla güvenemiyorum. Bu yüzden başta çok fazla tereddüt etmiştim. Fakat kullandıktan sonra cildime de herhangi bir etkisi olmadı. Bu yüzden bu temizlik malzemelerini tercih ediyorum. 
Ben evde ve dükkanımda çamaşır suyunu sürekli kullanıyorum ve özellikle temizlik sonrasında etrafa yayılan kokuyu çok seviyorum. Uzun yıllar boyunca aynı markanın ürünleri ile temizlik yapacağımdan eminim. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder