6 Şubat 2018

Gamiss Alışveriş Sitesi Sevgililer Günü Hediyeleri

Her yıl yaklaşan sevgililer günü ile beraber sevdiklerinize hediye seçimi yapmaya çalışıyoruz. Bana göre sevgililer günü sadece sevgiliye değil sevdiğiniz herkes için kutlanacak bir gün. Hediye alışverişinde oldukça özenli seçimler yapmaya çalışıyorum. Bu yıl ki sevgililer günü hediyelerimi de Gamiss Valentines Gifts kategorisinden seçmeye çalıştım. Özellikle kardeşim ve annem için bir kaç parça kıyafet seçimi yapmak istedim. Özel günlerin her zaman anılması ve hediyeler ile daha sürprizli geçmesine dikkat ediyorum. Normalde de hediye vermeyi çok seviyorum. Çünkü insanlara beklemedikleri bir anda hediye vermek oldukça keyif verici oluyor.
Yurt dışı sitelerinde çok farklı hediyeler oluyor. Değişik ve bir o kadar da güzel hediyeleri açıkçası yurdumuzda bulmak zorlaşıyor. Fiyatları da oldukça yüksek oluyor. Fakat yurtdışı sitelerinde özel günler için çeşitli indirim ve kampanyalar yer alıyor. 
Ben bu yıl hediyeleri Gamiss Valentines Day 2018 kategorisi içerisinden seçtim. Bakalım sizler beğenecek misiniz?

Cat Print Scoop Neck T-shirt - Black - M


Kardeşim için seçtiğim bu t-shirt 10.20 dolar. Bizim evde bir kedi olduğundan genellikle pisili kıyafetler çok sevilir :)

Vintage Blooming Floral Pattern Silky Long Scarf - Black


Kendime böyle güzel bir boyunluk tercih ettim. Gelincik çiçeğini oldum olası severim ve bunu görünce dayanamadım :) Fiyatı ise oldukça uygun 4.36 dolar

Vintage Rhinestone Inlay Faux Pearl Embellished Brooch - Bright Red


Anneme ise bu güzel broşu tercih ettim. Çünkü o bayılır böyle aksesuarlara. 3.31 dolar olan bu broş anneme sevgililer günü için çok güzel bir hediye olacak :)

Gamiss sitesinde özel günlerde gerçekten güzel indirimler oluyor. Site içerisinde kullanabileceğiniz indirim kodlarıda dahil edildiğinde oldukça uyguna alışveriş yapmış oluyorsunuz. Bir çok ürün çeşidi bulunan siteye mutlaka göz gezdirmenizi öneririm.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder