6 Ocak 2018

StyleBest Alışveriş Sitesi

Yılbaşının geçmesi ile beraber alışveriş sitelerindeki çeşitli indirimleri de takip etmeye devam ediyorum. Son zamanlarda yurtdışı alışverişi çok fazla yapıyorum. Bunun yanı sıra başka siteleri de tanıyarak alışveriş yapmaya çalışıyorum. Kazak ve elbise modelleri her zaman benim ilgimi çekiyor. Çünkü yurtdışında bu tarz kıyafetler daha fazla çeşide sahip. 
Stylebest.com sitesini ilk incelediğimde çok fazla çeşit bulunduğunu gördüm. Özellikle kaza modelleri bu yıl modaya çok uygundu. Renkler ve modeller çok çeşitli olunca içerissinden seçim yapmakta oldukça zor oluyor. Sweaters & Sweatershirts kategorisinde kendime seçtiğim bir kaç model bulunuyor. Bunları seçerken her zaman güzel kombinleri bir araya getirerek yapıyorum. Ayrıca sitede women bölümünde yer alan indirim kuponu sayesinde seçtiğim ürünleri indirimle alma imkanım oldu.
Ürünlere bakarken Top ürünler ve elbiselerde de indirim kodlarını kullanarak alışveriş yapabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra sitedeki birçok üründe yeni yıl ile beraber indirimleri kullanma şansınız olabiliyor.
Alışveriş sitelerinin çoğunda yer alan Dress kategorisi ise oldukça renkli ve farklı kıyafetlerden oluşuyor. Ben özellikle midi boy elbiseleri baharda kullanmayı çok seviyorum. Bu yüzden bu tarz sitelerde genel olarak midi elbiselere bakıyorum. Kadın erkek giyimde oldukça başarılı olan bu siteden ilk kez alışveriş yaptım. Bir önceki farklı sitelerdeki alışverişlerim gibi aynı kalitede çıkarsa sık sık alışveriş yapacağım.
Seçmiş olduğum bir kaç modelide sizlerle paylaşmak istiyorum. hem rahat hem de gün içinde kullanılabilecek kıyafetleri seçmeyi tercih ettim.

Bu sefer alışverişimde seçmiş olduğum kazaklar tam bu seneki modaya uygun kazaklar. Çünkü bu yıl böyle kısa ve bol kazaklar çok fazla tercih ediliyor. 

Sitede ayrıca %30 indirimden faydalanarak alışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz. 

Stylewomen 30%off

Styletop 30%off

Stlyledress 30%off


1 yorum:

Lerzan Kara dedi ki...

çok güzelmiş

Yorum Gönder