7 Ocak 2018

Flormar Radiant Touch Kapatıcı - Fırçalı Concealer

Makyaj yaparken çoğumuzun kullandığı kapatıcılar istediğimiz sonucu vermeyince bir kenara atılıp unutuluyor. Ben pek fazla kapatıcı kullanan biri olmama rağmen bir kaç kapatıcımdan vazgeçemiyorum. Özellikle sivilcelerim çıktığında üzerini kapatmak için kullandıklarım ve göz altına kullandıklarım ayrı yapıda oluyorlar. Yoğun bir kapatıcı ihtiyacım olmadığından genellikle fondöten ile cilt kusurlarımı kapatmaya çalışıyorum.

Flormar makyaj malzemeleri konusunda son 2 yıldır oldukça iddialı. Zaten hali hazırda kullandığım bir marka olduğu için ürünlerini kullanmaktan keyif alıyorum. Son olarak Radiant Touch Brush Concealer ürününü kullanıyorum. Bendeki Medium Beige 05 numaralı olanı. Açıkçası başta çok fazla ön yargılı yaklaştığım ürünlerden biri. Fırçalı ürünleri kullanmayı sevmeyen biri olarak bu üründen memnun kalmayacağımı düşünmüştüm. Daha sonra bir şans verip demeye başladım. 

Fırçalı ve üzerinden basmalı olan bu ürün yapısı oldukça ince ve kapatıcılığı gerçekten güzel. Benim tenim buğday tonda olduğu için fondötenlerimi de seçerken medium beige renklerini seçiyorum. 
Radiant Touch kapatıcıyı nemlendiricimin üzerine uyguluyorum. Çizgilere dolma kesinlikle yapmıyor. Yoğun gibi görünse de asında kullandıktan sonra oldukça ince olduğunu fark edebiliyorsunuz. Bu kapatıcının fırça ile sürümü de oldukça kolay.

Flormar web sayfasında 24,90 Tl ye satılıyor. Şuanda indirimde olduğunu biliyorum ve fiyatı 9,90 fiyatında.
Kapatıcının kapatma özelliği oldukça iyi olduğu için uzun süre kullanacağımdan eminim. Çok fazla makyaj malzemelerimi değiştirmeyi sevmediğim için tekrar almayı düşüneceğim ürünlerden bir tanesi. Günlük makyajda sür çık yapanlar için ideal olacağını düşünüyorum. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder