30 Ocak 2018

Cosmed Spot Control Gel - Cosmed Akne Kontrol Jeli

Merhabalar yine uzun bir ara sonrasında geldim buralara. Gün içerisinde oldukça yoğun geçen bir dönemdeyim. Malum dükkanın işleri hiç bitmiyor. Şehir dışı falan filan derken yine geldim bugün buraya ve yazmaya koyuldum.
Cosmed markasına ait ürünleri kullanmaktan oldukça keyif alan biriyim. Gerçekten başarı elde ettiğim nadir markalardan biri. Benim normalde cildimde pek sivilcelenme olmaz ama son bir haftadır acı hissi olan sivilceler meydana çıkmaya başladı. Başta çok önemsemedim. Yani gelip geçicidir diye düşündüm. Çünkü özel günlerim hariç normalde iki taneden fazla sivilce çıkmaz. Ama bu sefer tüm çene altımda sivilcelenme oldu. Ve inanmayacaksınız ama sivilceye dokunduğum an canım acıyor. 

Sivilcelerim sadece bir kabartı ve kızarıklık şeklinde. İçi dolu filan değil. Daha öncede bir kaç kere denediğim Cosmed Spot Control Gel yine imdadıma yetişti diyebilirim. Çünkü bu jeli ne zaman kullandıysam hemen sivilcelerde küçülme oluyor. 
Temiz cilt üzerinde yer alan sivilcelerin üzerine bu kontrol jelinden sabah akşam olmak üzere uyguladım. Ciddi bir şekilde sönmüş olmaları ve acı hissinin gitmesi oldukça başarılı. Hatta acaba işe yarayacakmıki derken bile sivilcelerimin söndüğünü gördüm. Hafif bir kabuk oluyor üzeri.
Sivilcelerin olmasından çok acı hissi beni sinir ediyordu. Elimle dokunduğumda canım acıyor sonuçta. 

Cosmed Spot Control Gel tamamen şeffaf yapıda. Cildinizi temizledikten sonra sabah ve akşam bu jeli sivilcelerinizin üzerine uyguluyorsunuz. Herhangi bir yıkama yada temizleme yapmanıza gerek yok. Acil durum kurtarıcısı gibi bir ürün diyebilirsiniz. 20 ml bir tüp olmasına rağmen çok uzun süre kullanılabiliyor. Ben yedekledim ürünü. Sanırım son zamanlarda sivilcelerimin artması bir süre önce tüketmiş olduğum cipslerden kaynaklı olabilir diye düşünüyorum. Severek kullandığım ürünlerden biri daha olan bu Cosmed ürünü mutlaka herkesin işine yaracaktır. 
Markanın tüm ürünlerinde başarılı olması ve aranılan çözüme hızlı bir şekilde çare olması oldukça iyi. Birçok markanın akne ürününü denemiş olmama rağmen bu ürünün akneyi kurutup ve hızlı şekilde çözüm olması çok hoşuma gitti. Diğer denediğim ürünleri de ilerleyen zamanlarda anlatacağım.

1 yorum:

Lerzan Kara dedi ki...

bende çok severek kullandım ve gerçekten etkili

Yorum Gönder