21 Aralık 2017

2018 Yılbaşı Hediyeleri - Buldumbuldum.com

Bu alışveriş çılgınlığı beni benden alacak. Delirmişçesine alışveriş yapmaya çalışıyorum. Yılbaşı hediyeleri için birçok sitede bulunan kampanyaları takip etmeme rağmen kişiye özel hediyelerde oldukça ilgimi çeken hediyelikler oluyor.
Malum kişiye özel hediyelerde gün geçmiyorki yeni bir hediye çıkıyor. Çay bardakları, resimli kupalar, isimli cüzdanlar, kanvas tablolar ve daha birçok hediyeler kişiye özel olarak yapılıyor. Ben özellikle kanvas tablo ve fotoğraflı saatlere bayılıyorum. Malum evimin her yerini sevdiğimle beraber anılarımız ile doldurmak istiyorum. Hal böyle olunca tüm fotoğraflarımız sürekli gözümün önünde :) 

Bu yıl yılbaşı hediyeleri tercihi yaparken www.buldumbuldum.com sitesinde gördüğüm ve çok hoşuma giden bir saati tercih ettim. Tabiki model ve seçenek oldukça fazla. Hatta bu tarz kişiye özel hediyeler bulunan sitelerden daha fazla çeşide sahip diyebilirim. Bu yüzden bu siteyi her zaman takip ediyorum. Farklı ne geldi diye bakmadan geçemiyorum.

Kişiye özel hediyeler arasında çok çeşidin olması hediye seçiminde zor karar vermenize neden oluyor ama kaliteli hediye almak isteyenler için doğru adres diyebilirim.
Yılbaşı hediyeleri için çok çeşitli hediye seçenekleri ile mutlaka sevdiklerinize özel olmasını isteyeceğiniz seçeneklerin olduğundan eminim. 

Özel günlerde sevdikleriniz için hediye seçerken benden size tavsiye olsun; kişiye özel hediyeler seçin. Çünkü isim ya da fotoğraflar ile süslenmiş hediyeler karşı tarafa çok anlamlı geliyor.
Yılbaşı geçtikten sonra birde sevgililer günü hediyesi  koşuşturması başlayacak. Normalde ben sevgililer günü kutlamam. Hatta geçen sene hayır çiçek almayacaksın diye diretenlerdenim. Fakat bu yıl farklı hediye seçeneklerini değerlendirip hediye almak istiyorum. Muhtemelen seçeceğim hediyeler yine kişiye özel isimli hediyelerden biri olacaktır. Birlikte vakit geçirirken keyif aldığımız fotoğraflarımızın olduğu birkaç hediyeden oluşan güzel bir paket düşünebilirim.

Sevgiliniz için sevgililer günü hediyesi almak için de yine www.buldumbuldum.com sitesinde bulunan hediyelere göz gezdirebilirsiniz. Özellikle sürpriz paketler hazırlatarak adresine gönderim yaparsanız daha ilgi çekici olacaktır. Ben sürprizleri severim. Sürekli sürpriz yapmak da hoşuma gider. Hem Yılbaşı hem de sevgililer günü için seçeceğiniz hediyelerinizi şimdiden kafanızda oluşturun derim. Çünkü son günlere kaldımı çok karışıyor ortalık :)
Sevdiklerinize kendisini özel hissettirmenin yolu onlara küçük sürprizler yapmaktır. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder