19 Aralık 2017

Noel Alışverişim Zaful' dan

Ben yine bu aralar alışveriş tutkuma bir dur diyemiyorum. Hazır yılbaşı gelirken hediye seçimleri yapmam lazım ve sürekli alışveriş yaptığım siteleri tercih etmek alışverişimi daha kolay bir hale getiriyor. Christmas 2017 Zaful alışverişi için oturdum yine bilgisayar başına. Seçtiğim hediyeliklerin indirimde olması da oldukça kolay alışveriş yapmama yardımcı oluyor. 
Yaklaşan yeni yıl ile beraber birçok internet sitesinde indirimlerde yer alıyor. Farklı kategorilerden Christams deals ürünleri oldukça fazla.
Bu yıl hediye seçimi yaparken etrafımdaki herkesi düşünmeye çalıştım. Özellikle kardeşim ve ben çok fazla kıyafet konusunda takıntılı olunca her tarz kıyafeti denemeye çalışıyoruz. Bizim için kıyafet seçimi tamamen rahat olması ve gün içinde hareketi kısıtlamayacak kıyafetlerden olmalı :)
Christmas clothing deals bakıldığında çok uyguna binbir çeşit kıyafet bulabiliyorsunuz. Özellikle elbiselerde farklı modeller ve Noele uygun konseptler çok dikkatimi çekiyor. Zaful alışverişlerimin çoğu indirimlere denk geldiğinden birçok çeşidi indirimli alma fırsatı buluyorum. Bu arada Zaful alışveriş sitesinde %40' lara varan indirimler mevcut. Mutlaka göz gezdirmenizi öneririm. Kargonuz en kısa sürede elinize ulaştığı için yurt dışından alışveriş yapmak daha bir kolay oluyor. Benim bu yıl başında hediye olarak tercih ettiğim ürünler elbiselerden yana oldu. Anneme ve kardeşime seçimler yaptım. Bakalım sizlerde beğenecekmisiniz :)

Drawstring Slit Hoodie Dress


Floral Empire Waist Long Sleeve DressLace Panel Maxi Arabic DressEmbroidery Bohemian Blouse
Alışveriş yaparken kullanacağınız indirim kodlarını unutmayın derim. ayrıca Zaful üzerinden alışveriş, yorum ve fotoğraf ekledikçe puan kazanıyorsunuz. Benim toplam siparişim 77 dolar tuttu. Biriktirmiş olduğum puanlarımı da kullanarak tüm alışverişimi kargo dahil 66 dolara indirdim. Özellikle site üzerinden yaptığınız her alışverişi değerlendirerek fotoğraflarını paylaşırsanız kazanacağınız puanlar çok çabuk birikiyor. 
Noel indiriminden faydalanmak isteyenler için siteye göz atmayı unutmayın.


1 yorum:

Yeliz'in Keşifleri dedi ki...

:ok iyiymiş bakmak lazım :)

Yorum Gönder