4 Aralık 2017

Kokuda Yeni Devrim - Zeyd Esans

Sizde benim gibi esans ve kokulara meraklıysanız toplaşın derim :) Geçen hafta çok güzel bir kargo aldım ve henüz anlatmaya fırsat bulamadım size ama hazır yılbaşı yaklaşıyorken de hediye seçimi yapabileceğiniz efsane kokuların yer aldığı bir siteden bahsetmek istiyorum.
Zeyd Esans daha önce kullandığım rolonları ile hayatıma girmişti. Ben özel kokuları her zaman sevmişimdir. Hiç kimsede olmasın o koku bir tek bende olsun istemişimdir. Henüz kimsede de rastlamadım tercih ettiğim kokuya :) 

Esans denilince bende hayat duruyor. Mistik ve içimi ferahlatan kokular hep ilgimi çekiyor. Zeyd Esans sitesinde rastlamış olduğum rolonlar dışında birde yeni markası Shedde kokuları mevcut. Erkek kokularını daha çok sevmeme rağmen kadın kokularında da oldukça iddialı bir marka. Hem doğal içerikli hem de alkolsüz oluşu cilde direk uygulamak için birebir olan kokular arasında yer alıyor.
Sitede bulabileceğiniz her çeşit koku ve efsanevi şekilde özel hazırlanan ambalajlar hem yılbaşı hediyeleri için hem de özel hediye seçeneklerini tercih etmek isteyenler için son derece muhteşem bir tercih olacaktır. 

Ben genel olarak kokularımı baharat ağırlıklı tercih etsemde Zeyd Esans çiçeksi kokuları da oldukça ilgimi çekiyor. Bu arada kokuların kalıcılığı oldukça fazla. Kulak arkası, bilekler ve dirsek içlerine sürdüğüm esans iki gün boyunca cildimde kaldı. Ayrıca kıyafetimde de kokunun olması beni çok mutlu etti.
Bu yıl yılbaşı hediyelerinizi seçerken mutlaka Zeyd Esans sitesini ziyaret etmenizi öneririm. Ambalaj bakımından oldukça zengin seçeneklere sahip olan bu sitenin Zeyd Esans instagram hesabında da sunumları ile ilgili görsellere bakabilirsiniz. Çok fazla çeşit olması ve özel günlere daha etkili bir dokunuş sağlamak için alışveriş yapabilirsiniz.
Zeyd Esans bünyesinde yer alan 4 farklı markanın yer alması ve internet üzerinden satışının olması hediye seçeneklerinde birçok tercihinde yer almasına yardımcı olacaktır. Kişiye özel olarak hazırlatabileceğiniz esans çeşitlerine mutlaka bakın derim ve bu yıl ki hediyeleriniz tamamen kokulardan oluşsun dilerim :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder