3 Kasım 2017

Kasım Ayı Zaful Favorileri

Geçtiğimiz ay boyunca Zaful üzerinden alışveriş yapmaya devam etmiştim. Bu ay için de kendime yeni favori ürünlerimi belirleyerek alışveriş yapmaya karar verdim. Site içerisinde kasım ayına özel indirimlerin yer alıyor olması da alışveriş yapmamı kolaylaştırdı. Ayrıca sitede puan toplayarak topladığınız puanlar ile alışveriş yapma imkanınız olduğunu unutmamalısınız. Gelelim benim kasım ayı favorilerime ;

Flexible Mini Octopus Style Tripod Stand Holder For Mobile Phones


Telefon ile daha iyi çekimler yapmak adına ve tek elimle çekim yapmakta zorlandığım zamanlarda bu alet oldukça işimi kolaylaştıracak.


Long Sleeve Velvet Straight Dress


Her ne kadar elbise olarak görünse de ben bunu büyük ihtimalle tunik olarak kullanacağım. rengi oldukça gitti.


Long Sleeve Checked Long Shirt


Ekoseli kıyafetleri her zaman sevmişimdir. Bu gömlekte onlardan biri oldu. Hem kışın gömlek üstüne kazak ya da süveter giymeyi seven biri olarak bunuda severek giyeceğimden eminim.


Floral Embroidery Sweatshirt


Bu yıl gül desenli kıyafetler oldukça moda. Bunun yanı sıra bu kazaktaki güllere ayrı bir hayranlık oldu bende. Bu yüzden görür görmez de kaçırmak istemedim.


Embroidery Line Mesh Athletic Shoes


Spor ayakkabıları bende her zaman hastalık boyutunda. bu siteden de bir spor ayakkabı almaya karar verdim bakalım ilk kez ayakkabı alacağım ve nasıl gelecek.
3 yorum:

lerzankara dedi ki...

hepsi de çok güzel

Yeliz'in Keşifleri dedi ki...

Çok güzeller tuniğe ayrıca bayıldım :)

Dnd Can dedi ki...

Hepsi de birbirinden güzelmiş :) Paylaşım için teşekkürler güzel fikir oldu.

Yorum Gönder