8 Kasım 2017

İpana 3D Beyazlatıcı Diş Macunu

Dişlere her zaman doğru bakım yapılması gerektiğini biliyorum. Bende dişlerimde sürekli doğru bakım ile beraber beyazlık olsun isteyenlerdenim. Bu ara oldukça hassaslaşan dişlerimde birde dolgum düşünce yemek yerken çok fazla sızı oluyor. Bir anda gelen ağrı beni mutsuz ediyor. Fakat sigara ve kahve kullanımım olduğu için mutlaka bir beyazlatıcı diş macunu kullanmak zorundayım. 
En son elimin altında bulunan İpana 3d beyazlık etkili diş macununa başlamıştım. Normal diş macunu ile beraber günde iki kez kullanıyorum.
İpana 3d beyazlatıcı diş macunu normalde de kullanılan diş macunu ile beraber kullanılması gerekiyor. Kahveyi seven biri olarak ve yanında sigara kullanan biri olarak benim için son derece iyi sonuçlar verdi. Hatta alt dişlerimin arka kısmında sigaradan kaynaklı oluşan sararmalara da iyi geldi.


Diş beyazlatıcılarının sürekli kullanılmaması hakkında bir yerlerde yazı okumuştum. Yalnız sigara ve kahve tüketenler için bu biraz zor. İpana markasına güvenim sonsuz olduğundan ben her diş fırçalamamda mutlaka kullandım.
Neredeyse bir tüp bitmek üzere. ağızda bırakmış olduğu mentol etkisi uzun süre duruyor. Ağız kokusuna da gayet iyi geliyor. Dişlerimin beyazladığını görünce de ürüne devam edeceğimden emin oldum. Daha ilk bir haftada bile kahvenin yaratmış olduğu sararmayı engelleyebildi. Bu arada düzenli diş beyazlatıcı kullananlara önerebileceğim en iyi diş macunu.
Kullandığınız diş macunu ile beraber kullanmaya başladığınız ilk günde bile farkı göreceksinizdir. Denemem gereken diş beyazlatıcı etkili ürünlerimde bittikten sonra tekrar geri dönebileceğim bir ürün. Hatta indirimde olursa stoklayıp kullanmayı düşünüyorum.

2 yorum:

Lerzan Kara dedi ki...

ben de başlasam iyi olacak

Yeliz'in Keşifleri dedi ki...

Ben de memnun kalmıştım :)

Yorum Gönder