23 Kasım 2017

HC Care Anti-Wrinkle Serum

Geçtiğimiz haftalarda Hc Care tarafından gönderilen paketimin içerisinden çıkan HC Care Anti-Wrinkle Serum deneyimime devam ediyorum. Son bir haftadır düzenli olarak sabah ve akşam uygulama yapıyorum. Bu serum ince kırışıklıkların giderilmesinde etkili olduğu gibi cildin nemlenmesi için de etkili.

Serum kullanımını seviyorum. Çünkü bir işleve yönelik olması benim için artı bir durum. Cildim hassas ve anında tepki verebiliyor. Bu yüzden sürekli nitelikli ürünler kullanmaak zorunda kalıyorum. HC Care Anti-Wrinkle Serum içerisindeki Argireline cildin çok çabuk toparlanmasına yardımcı olan ve kırışıklık krem ve serumlarının içerisinde mutlaka olması gereken bir madde. Bu serum içerisinde de %15 oranında Argireline ham maddesi bulunuyor. Normalde %10 miktarında kırışıklık kremleri içerisinde bulunan bu ham madde bu serumda daha fazla. Ayrıca Hyaluronic asit sayesinde cildin hücre yenilemesi daha hızlı bir şekilde sağlanıyor.

Peki kullandığımdan beri bendeki etkileri neler?
Öncelikle cildimin bu soğuk havalarda nemlenmesine çok etkisi oldu. Çünkü kuruya dönük cildin sürekli nemli olduğunda daha sağlıklı bir görüntü sağlıyor.
Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullandığım için cildimin yumuşadığını daha iyi fark edebiliyorum.
Kırışıklık konusunda henüz tam bir etki göremiyorum. Çünkü normalde 56 gün boyunca kullanmak gerekiyor. Neden 56 gün, çünkü cildin hücre yenilemesi 56 günde bir oluyor. Bu yüzden kullanmaya devam edeceğim.
30 yaş sonrasında cildin daha yoğun bakımlara ihtiyacı var. Bu yüzden kırışıklık giderici serumları cildi tamamen temizleyip bakıma hazır hale getirdikten sonra kullanmak en doğru yöntemlerden biridir. Ben cildime bu aralar çok fazla bakım zamanı ayıramasam da mutlaka kullanmaya özen gösterdiğim ürünlerim mevcut.
HC Care Anti-Wrinkle Serum şimdilik cilt ihtiyacımı karşılıyor gibi. Özellikle cildin yoğun nemlenmesine ihtiyaç duyanlar için tercih edilecek olan serumlardan biri.
Ambalaj olarak pompalı cam ambalaj kullanılması ürünün hem kalitesini hem de korunmasını sağlıyor. Kullanım kolaylığı da cabası tabiki.
Cildinizin hızla toparlanmasını ve cildiniz için geleceğe yatırım yapmak isterseniz mutlaka kullanmanızı önerebileceğim serumlar arasında yerini aldı. Denemenizi tavsiye ediyorum.

1 yorum:

Cansu YILDIZ dedi ki...

Merhaba blog keşif etkinliğinden geldim :) bende beklerim https://thecansuyildiz.blogspot.com.tr/ :)

Yorum Gönder