23 Kasım 2017

Artık www.kiriksemsiye.com Adresindeyim

Belkide uzun süredir yapmam gereken bir şeyi yaptım ve blogumu www.kiriksemsiye.com adresine taşıdım. Başlangıçta bu konu hakkında herhangi bir bilgim yoktu ve domaini aldım site her uzantıyı da yayına aldı. Ama ben sadece com uzantısında yer almak istediğim için destek almam gerektiğini düşündüm. 
Sevgili arkadaşım Lerzan' ın önerisi ile Blogger Eklentileri site sahibinden bilgi almak için yazdım. Ve bana anında dönüş yapmış olması kendisinin de blog için bayağı emek harcadığını gösterdi. Blogger Eklentileri sitesinde aslında blogumuz için faydalı olacak birçok bilgi yer alıyor. Bu yüzden mutlaka sizlerinde site içerisinde işinize yarayacak makaleler bulacağınızdan eminim. 

Blogger Eklentileri site sahibi Blogger arkadaşımız bir kaç saat içerisinde blogumu tamamen com uzantılı adrese yönlendirerek bazı püf noktaları da benimle paylaştı. Kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum. Ve size de önerim mutlaka siteye göz gezdirin ve aklınıza takılan sorularda yardım istemeye çekinmeyin. 
Şimdi artık www.kiriksemsiye.com adresi üzerinden yayınlarıma devam edeceğim. Bunun yanı sıra Blogger Eklentileri site sahibi arkadaşımdan aldığım önerileri de mutlaka göz önünde bulundurarak daha faydalı bir blog yazarı olmaya çalışacağım. Öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak benim için keyif verici. Bunun yanı sıra aklıma takılan her soruyu da sorabileceğim bir Blogger arkadaş edinmek gerçekten iyi oldu. 
Daha iyi bloglar ve daha çok okunan bloglara sahip olmak için Blogger Eklentileri sitesinde size de fikir verecek makaleleri mutlaka okuyun derim. Hadi bakalım yeni yıl yaklaşırken böyle bir yenilik yapmak oldukça hoşuma gitti.
Bol bol okunmanız ve değerli blog yazarı olmanız dileğiyle.

2 yorum:

Yeliz'in Keşifleri dedi ki...

Hayırlı olsun :)

Blogger Eklentileri dedi ki...

Çok teşekkür ederim

Yorum Gönder