18 Ekim 2017

Zaful Alışverişime Devam Ediyorum

Son bir aydır düzenli olarak Zaful sitesinden alışveriş yapıyorum. Özellikle dikkatimi çeken kıyafetler ve makyaj eşyaları benim için vazgeçilmez parçalar haline geldi. Çok sık alışveriş yaptığım için de bir çok hediye puanı kazanmaya başladım. Bunun yanı sıra Zaful sitesinde bulunan ZMe hesabımda paylaşımlarıma devam ediyorum. Son alışverişmden aldığım diğer ürünler ve aynı tarz ürünleri bulabileceğiniz parçalara yer vermek istiyorum. 

Long Sleeve Coat kategorilerine bakıldığında bir çok çeşit olmasına rağmen ben gri ve içi yün olan bir ceket tercih ettim.

Long Sleeve Dresses kategorisinden ise beğendiğim bir kot gömleği almayı tercih ettim. Hem yazın sıkça kullandığım bu modeller benim çok hoşuma gidiyor.


Makeup Sponges ürünlerinde de yeni trend olan plastik makyaj süngerleri diğer makyaj süngerlerine göre daha iyi olduğunu duymuştum. Özellikle fondöten emilimi olmadığı ve kolay temizlendiği için tercih ediliyormuş. Denemek için sabırsızlanıyorum.


Makeup brushes setlerini her zaman sevmişimdir. Kaşık fırçaları da merak ettiğim için bu siparişimde sepetime ekledim. Bir de bu set içerisinde fırça temizleyici ve diğer makyaj süngeri olduğundan bana oldukça uyguna gelmiş oldu.

2 yorum:

Lerzan Kara dedi ki...

çok güzel ürünler

Yeliz'in Keşifleri dedi ki...

Çok güzeller :)

Yorum Gönder