30 Ekim 2017

Gül Nakış İşlemeli Sırt Çantası ve Fırça Seti

Geçtiğimiz haftalarda Rosegal siparişlerimden biri daha geldi. Ortalama 20- 25 gün içerisinde gelen yurtdışı alışverişimin henüz bir kısmına ulaşabildim. Önümüzdeki günlerde de diğer kargolarım gelecek.Bu gelen kargomda gül nakış işlemeli sırt çantam ve yine hastası olduğum fırçalar vardı. 

Çanta konusunda oldukça detaycı biri olmama rağmen bu sırt çantasını kalitesinden dolayı çok sevdim. Kullanımı kolay olan sırt çantam benim çok hoşuma gitti. Diğer siparişlerimin içerisinde de çanta siparişlerim olmasına rağmen bu çantayı daha çok sevdim. 2 gözü olan bu çantada bir büyük göz bulunuyor. Ön kısmında da küçük bir göz var. Çantanın iç kısmında da küçük kullanışlı bir göz bulunuyor ama ben daha çok geniş bölmeyi eşyalarımı dağıtarak kullanıyorum :)
Sırt çantalarının en sevmediğim yönü aslında saplarının çok çabuk yıpranarak kopması. Bu yüzden bu çantamı biraz daha dikkatli kullanmaya özen gösteriyorum. Bunun dışında çanta yüzeyindeki gül nakış işlemesi çok fazla gözü rahatsız etmiyor. Bu sayede her kıyafete rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Şimdilik kullanmaktan keyif aldığım çantalardan biri. 
Diğer bir alışverişim ise yine makyaja yönelik oldu ve fırçalara olan zaafımdan dolayı güzel bir fırça seti aldım. Bir çok çeşit fırçam olmasına rağmen bu fırçalardaki yapıda çok hoşuma gitti. acayip yumuşak yapıda ve kullanışlı. Henüz yıkama fırsatım olmadı ama eminim yıkandıktan sonrada yumuşak kalacaklardır. 

Rosegal üzerinden yaptığım tüm alışverişleri severek ve isteyerek yapıyorum. Zamanında ulaşması ve site üzerinden takip kolaylığı sağlaması güvenli alışveriş yapmayı da kolaylaştırıyor. Çeşitli indirimleri bulunan siteye mutlaka göz atmanızı öneririm.


1 yorum:

Lerzan Kara dedi ki...

blogunun com uzantısı haırlı olsun canım. Yeni cicilerini de iyi günlerde kullan tatlım

Yorum Gönder