24 Ekim 2017

Bu Hafta Her Yer Cadılar Bayramı

Her yıl ekim ayında yapılan cadılar bayramı benim en çok ilgimi çeken etkinliklerden biri. Ülkemizde pek ilgi görmesede yurt dışında oldukça popüler. Yurtdışı alışveriş sitelerinde bu ay cadılar bayramı ile ilgili birçok ürün bulunuyor. Bende Rosegal sitesinden bir kaç alışveriş yapmıştım bu aya özel . Sitede yer alan farklı modeller herkesin ilgisini çekecektir. Birbirinden renkli elbiseler ve aksesuarlar cadılar bayramı için özel olarak tasarlanmış. Ayrıca elbiselerde bulunan üç bıyutlu görseller farklı kombin yaratmak isteyenler için vazgeçilmez olacaktır.
Site üzerinden alışveriş oldukça kolay. Ben uzun süredir alışveriş yaptığım için puanlarımda bayağı birikti. Puanları toplayarak yine kıyafet ya da farklı eşyalarda alabiliyorsunuz. Özellikle fırça setlerimi bu site üzerinden alıyorum. Uygun fiyatlı bir çok çeşidin olması farklı fırça tiplerini de bulmanızı sağlıyor.

Değişik ürünlerde ilginizi çekecektir. Çantalarda ve aksesuarlarda çok uygun fiyatlarla alışveriş kolaylığı sağlıyor.
Türkiye’ye gönderimi ortalama 1 ay içerisinde olsada siparişlerin eksiksiz gelmesi sitede alışveriş kolaylığı sağlıyor. Ayrıca sitenin kendi blog sayfasında birçok kampanyayı ve ürününbulabilirsiniz. Rosegal Blog içerisinde yer alan makaleleri okumaktanda keyif alıyorum. Kampanya duyurularının yapılıyor olması sitedeki ürünleri takip açısından oldukça başarılı.
Yurt dışı alışverişleri için düzenli olarak alışveriş yaptığınızda birbirinden güzel koyafetleri satın alabilirsiniz. Bir çok modelle kışa hazırlık için en uygun sitelerden biri.
Siteye göz gezdirerek istediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder