12 Eylül 2017

Zaful Alışverişim #1

Bundan 20 gün öncesinde Zaful' dan alışveriş yapmıştım. Pek umutlu bir alışveriş değildi benim için. Çünkü ilk kez yurt dışından alışveriş yapmaya başladım. Hatta gelmez umuduyla çok üzerine düşmedim. Fakat site üzerinden de kargoyu takip ettim. Yaptığım ilk yurt dışı alışverişimde karışık bir kaç parça bir şeylerden aldım. Bunlardan biri de fırça setiydi. 
Zaful alışverişim 11 eylül saat 5 sularında geldi. Paketi açtıkça aslında ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Çünkü yurt dışından ilk kez alışveriş yapıpta gelen siparişimin birebir aynısı olması beni çok mutlu etti.
Yaptığım alışverişte ilk fırça setimle sizlerle olmak istedim. Bu güzel makyaj fırça seti oldukça kaliteli kıl yapısı ve çantada kolay taşınabileceği sanırım artık yanımdan ayırmam. Bunun yanı sıra fırça setinde olan fondöten fırçasına oldukça ihtiyacım vardı. Belkide en çok ona sevindim :)

Fırçaların kıl yapısı yumuşak tutuş kolaylığı da var. ben zaten uzun saplı fırçaları kullanmayı sevmiyorum. Sitede fırça setlerinde farklı sap rengi seçenekleri vardı fakat hep bir sadelik olsun modunda olduğumdan böyle sütlü kahve bir renk tercih ettim. Bu arada fırça seti içerisinde eyeliner sürmek için ince uçlu bir fırçada var. Hatta bu fırça ile kalem bile çekilebilir. Detay makyaj yapmayı sevenler için ideal olacaktır.
Zaful alışveriş sitesinden yaptığım bu ilk alışverişte aldığım ürünlerde gerçekten sitede olduğu gibi. Hani bazen alışveriş yaparsınızda alakasız bir ürün gelir ya böyle bir durum söz konusu değil.
Bu arada Vintage Rings takılarına da ayrıca bayıldım. Bu yüzden bir sonraki alışverişimde mutlaka bakacağım :)
Neyse makyajlarımı daha rahat yapabilmek adına fırça setimi önce yıkayıp sonra kullanmaya başlayacağım. Bende huydur bir şeyi yıkamadan kullanmam. Nedense çocukluğumdan kalan bir hastalık gibi bu :) Durum böyle olunca önce sizinle paylaşayım sonrada fırçalarımı yıkayayım dedim..
Zaful' dan rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Ben çok memnun kaldım. Ayrıca sitede 20- 25 gün içerisinde teslimat diyor ve kargo ücretide ödemiyorsunuz. Ben sanırım 17 ağustos sonrasında vermiştim siparişimi ve ortalama sitede yazan gün kadar kargo teslimatı oldu. 
Alışveriş yaparken keyif aldığım güzel bir tecrübe oldu benim için. Bundan sonrada genel olarak oradan sipariş vermeyi tercih edeceğim ..

Bu içerikteki yazı ve görsel Kırık Şemsiye Bloguna aittir.

2 yorum:

Yeliz'in Keşifleri dedi ki...

Güzeller mutlulukla kullan :)

Lerzan Kara dedi ki...

fırçalar çok güzel

Yorum Gönder