13 Eylül 2017

Zaful Alışverişim #2

Dünkü yazımda bahsetmiş olduğum Zaful alışverişime devam ediyorum. Gerçekten alışveriş yapması bir o kadar keyifli olan bu sitede yeni ürünleri gördükçe daha da çok alışveriş yapasım geliyor. 
Online yurtdışı alışverişimde diğer bir alışverişi saat yönünde oldu. Aslında iki saat aldım ama öncelikle en beğendiğim saatimle başlamak istedim. 

Watch Bracelet olarak bilinen bilezik saatler geçen yıllarda oldukça modaydı. Fakat ben zarif ve güzel durmasından dolayı bu yılda sanırım bu modaya devam edeceğim. Saatin küçük görüntüsü ve kenarında bulunan aksesuar oldukça şık görünmesini sağlıyor. 2 boyutta kullanılabilen bu saat bileğinize göre ayarlanabiliyor. Benim bileğim tabiki çok ince ve en sonda bile kullanıyor olsam hafif elimde dönme yapabiliyor. Bunun yanı sıra her kıyafete uyacak şekilde olması da gerçekten çok hoşuma gitti. 

Günlük kıyafetlerimin çoğuna kombin yapabileceğim bu saat hazır sonbahara girerken bana yaprakların döküleceğini hatırlatıyor. Ben bu alışverişimde gerçekten çok keyif aldım. Bu yüzden sürekli alışveriş yapacağım yurt dışı sitelerinden biri de Zaful olacaktır. Sitede bir çok saat modelini bir arada bulacağınızdan eminim. Led Watch saatlerde oldukça dikkat çekici görünüyor. 

Online yurt dışı alışverişimde birde elbise almıştım. Off shoulder casual dress olarak sitede adı geçen elbiseler yani omuzu kapalı elbiseler de dikkatinizi çekecektir. Aldığım elbisemi günlük olarak rahatlıkla giyebileceğim. Onunla ilgili de ayrı bir kombin yazısı hazırlamayı planlıyorum.

Bu içerikteki yazı ve görsel Kırık Şemsiye Bloguna aittir.

1 yorum:

Lerzan Kara dedi ki...

saat çok şeker

Yorum Gönder