15 Eylül 2017

Online Alışverişin Keyifli Adresi

Online alışveriş yapmasını sevenler için yurtdışından da keyifli alışveriş yapabilirsiniz. Geçtiğimiz haftalarda yaptığım Rosegal alışverişim bu hafta elime ulaştı. Tercih ettiğim ürünleri de kullandıkça paylaşacağım.
Alışverişimde yer alan 2 adet kontür paleti renklerine ve yapılarına bayıldım. Bunun yanı sıra birde elbise sipariş olmuştu ve onunda güzel oluşu beni sevindirdir. 
Bundan sonraki bir çok yurt dışı alışverişi son bir aydır alışveriş yaptığım iki siteden alacağım. 
Ben yaz aylarında uzun gömlek elbiseleri çok seviyorum. Hem kullanımı rahat hem de tiril tiril oluşu çok hoşuma gidiyor. Sitede maxi dress striped kategoride gördüğüm siyah beyaz ve üzeri dantel olan elbiseyi sipariş ederek doğru bir seçin yaptığımı farkettim. Yazın sıcağında giyilebilecek en güzel elbiselerden biri. Beden olarak çok fazla tereddüte düşebilirsiniz. Tabiki sitede görmüş olduğunuz ve kendi bedeninizden bir beden büyük olan beden elbiseleri tercih ettiğinizde tam üzerinize oturan bir elbise tercihi yapabilirsiniz. 

Elbise dışında da bir çok uygun fiyatlı ürünler olduğundan diğerlerine de göz gezdirerek siparişlerime ekledim. Farklı saatleri sevdiğim için bu sefer saat seçimimi led watch kategorisinden canlı bir renkle yaptım. turkuaz rengi saatimi daha sonra sosyal medyamda da paylaşacağım. Hem kullanışlı oluşu hem de spor duruşu oldukça hoşuma gitti. Diğer modellere bakarak sizlerin de alışveriş yapmak isteyeceğinizi düşündüm. Alışverişimin diğer ürünlerini de yazımın başında dediğim gibi deneyimleyerek tek tek yazacağım. özellikle kedim Kupa için aldığım tüy toplama aparatı bizim evde oldukça kolaylık sağlayacak gibi. 


2 yorum:

Yeliz'in Keşifleri dedi ki...

Ben de göz atacağım :)

Lerzan Kara dedi ki...

iyi günlerde kullan canım

Yorum Gönder