8 Eylül 2017

Kutuda Sanat Var Aylık Hobi Kutusu

Son yıllarda internette gezinirken rastlamış olduğumuz kozmetik kutularının dışında bir de hobi kutuları oluşturulmaya başladı. her ay düzenli olarak kapınıza gelen hobi kutusu ile içinizdeki sanat sever kişiyi ortaya çıkarabilirsiniz. 
Eylül ayı Kutudasanatvar kutusunu deneme imkanı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Çünkü tamda bana göre bir kutu geldi. Renklerle ve boyama kalemleri ile uğraşmayı sevenler için eğlenceli bir aylık hobi kutusu olan Kutudasanatvar kutusu her ay düzenli olarak kapınıza kadar sanat kutularından gönderim yapıyor.

Eğlenceli ve keyifli el sanatları yapmak isteyenler için çok güzel bir kutu olan bu kutu gerçekten stres atmak için birebir.
Eskiden beri boya kalemleri ya da el işleri ile ilgilenmeyi seviyorum. Blogumda da defalarca kendi yaptığım el işleri ve sanatlarından bahsetmişimdir. Kutudasanatvar kutusu her ay farklı sanat dallarını baz alarak oluşturduğu kutularda yapabileceğiniz çok güzel şeyleri bir araya getiriyor. Adından da anlaşılacağı gibi içindeki sanatçıyı keşfederek yola devam edebilirsiniz.

Eylül ayı kutusu kendi çizimlerinizi yapabileceğiniz ve bu çizimlerinizi kalıcı olarak muhafaza edip ya da bir tarafa yapıştırabileceğiniz çalışmaları sunuyor. Ben kalemleri daha öncede okul hayatımda sıkça kullanıyordum ve renkli olanlarının da çıkmış olması beni çok mutlu etti. Bizim zamanımızda siyah ve kırmızı vardı ama şimdi çeşit olarak oldukça fazla renge sahip.
Çiziminizi özel kağıtlara çizmeden önce kutu içerisinden çıkan alıştırma çizim defterine de yapabilir daha sonra temize çekerken özel yapışkanlı kağıtlara geçirebilirsiniz.
Ben çizimimi blogumun simgesi olan şemsiye ile yaptım. İlk çizimimdi ve bloguma özel olmalıydı. İlerleyen günlerde farklı çizimlerde yapmak isterim. Bakalım boş buldukça özellikle çizim yapabileceğim defteri yanımda taşıyabilirim.
Sizde Kutudasanatvar kutusuna aylık olarak abone olup her ay farklı sanat etkinliklerini kendiniz yapabilirsiniz. 

Bu içerikteki yazı ve görsel Kırık Şemsiye Bloguna aittir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder