18 Eylül 2017

Gözlük İçin Dev Bir Marka!


Bünyesinde pek çok markayı barındıran ve bir dünya markası olan Atasun Optik, müşterilerine sunduğu avantajlı teklifleri ile oldukça tercih edilmektedir. İnternet sitesinin kapsamlı bilgi verici olması ve internet sitesine özel fiyatların bulunması da müşteriler tarafından beğenilmektedir. Özellikle, siteye ilk kez üye olana yapacağı ilk alışverişte sunulan 30 TL’lik indirim oldukça faydalı bir kampanya olarak gösterilebilir. Bunun yanında bazı markaların ikili alımlarında da 50 TL’lik indirim bulunmaktadır. Bunlar muhakkak değerlendirilmesi gereken özel kampayalardır. Bir diğer özel kampanya da dünyaca ünlü markaların gözlüklerinde geçerli olan %50 indirim kampanyasıdır. Bu kampanya da değerlendirilmeyi hak ederek, tercih edecek olanlara büyük tasarruf sağlayacaktır. Atasun Optik için söylenecek detaylar arasında; internet sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde 14 gün içinde iade yapılabildiği, 30 gün boyunca değişim imkanının bulunduğu, ömür boyu ücretsiz bakım güvencesinin verildiği de söylenebilir.
İnternet üzerinden denemeden güneş gözlüğü almak konusunda tereddüt yaşıyorsanız, site üzerinden yüz tipinize uygun güneş gözlükleri modellerini bulabilirsiniz. Örneğin, kalp yüz şekline sahip kişiler “köşeli” güneş gözlükleri tercih etmeliyken; oval yüz tipine sahip kişilerin “geniş çerçeveli” güneş gözlükleri tercih etmemesi gerekir. Bunun gibi daha pek çok gözlük model önerisini site üzerinden bulmak mümkündür.

Son zamanlarda oldukça popüler bir gözlük türü olan “Polarize” gözlükler de internet sitesinde yerini almıştır. Bu gözlükler, diğer güneş gözlüklerine göre daha iyi bir görüş imkanı sunmaktadır. Böylece, güneş gözlükleri gözleri bozmadan gün içinde rahatça gözlerinizde kalabilecektir. Ayrıca, uzun süre güneşe gözlüksüz çıkmanın çok zararlı olduğu da kanıtlanmıştır. Bu nedenle, güneş gözlüğü takmak bebeklerde dahi bir zorunluluk halini almıştır. Bu zorunluluğu Polarize gözlükler takarak giderebilir ve gün içinde hiçbir sıkıntı olmadan yaşamınıza devam edebilirsiniz.
Son olarak, insanların oldukça ilgisini çeken bir başka gözlük modelinin varlığından söz edilebilir. Bu gözlük modeli, “Polaroid” gözlüklerdir. Özelliği, yansımaları engellemek ve güneşin gözlükle dahi rahatsız ettiği kişilerin göz sağlığını korumaktır. Her gözlükte polarize cam olmak zorunda değildir. Fakat gözlük camınızda her zaman “Ulta Viole” filtresi bulunduğundan emin olmanız önemlidir. UV, göz sağlığı için oldukça önemli bir detaydır. Bunun yanında polarize camların, gözlüğünüze bulunmaması göz sağlığınız için herhangi bir zarar teşkil etmez. En güzel Polaroid güneş gözlüklerini internet sitesi aracılığı ile bulabilir ve satın alabilirsiniz. İnternet sitesine özel bu ürünlerde %50 indirim bulunduğunu da unutmayın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder