11 Ağustos 2017

Yeni EEOSE Kaş ve Kirpik Serumu

10 gündür buralarda değilim. Nişan hazırlıkları falan filan derken bayağı bir zaman geçmiş farkında olmadan. Neyseki hazırlıkları sadece ikramlık bölümleri kaldı :) Bu süre içerisinde tabiki boş durmadım anlatacağım bir çok ürün var ama vakit buldukça da yazmaya çalışacağım. 
Son iki haftadır denediğim EEOSE kaş ve kirpik serumu yenilenen formülü ile tanıştım. Daha önce diğer serumlarını da kullanmıştım. Fakat düzenli kullanmak nasip olmamıştı. Çünkü kullanımı zor geliyordu aklıma geldikçe uyguluyordum. Bu sefer EEOSE aplikatörlü kaş ve kirpik serumu yapmış. Bunun yanı sıra serum formülü yenilenmiş. Eski üründe 14 günde sonuç alınacağı belirtilmişti bunda da aynı 14 günde sonuç alınmaya başlanıyor ve formül daha güçlü.
Ben kullanmaya başladığımda pek etkisini görecekmiyim diye düşünmedim değil. Kaşlarımın arasında bulunan boşlukların dolması için kullanmak istedim. önce kaşlarımı aldım. Çünkü etki edip etmediğini görme istedim. 14 gün boyunca aksatmadan kullandım. Günde bir kez kaş ve kirpikleri serumun aplikatörü ile uyguladım.

Henüz 1 hafta olmuştuki kaşlarım çıktı. Kirpiklerimde de daha canlı bir eti yarattı. Benim kaşlarım çok fazla çıkmaz. 3 haftada bir anca kaşlarımı sadece toparlama yaparım. Serumu kullanmaya başlayınca 1 haftada kaşlarım çıkmaya başladı. Benim için gayet iyi bir sonuç diyebilirim.
Farklı kaş kirpik serumumda var fakat bu süre içerisinde onu kullanmadım. O daha yağlı bir yapıda. EEOSE kaş ve kirpik serumu ilk denemeye göre gayet iyi geldi kaşlarıma. Kirpiklerimde de artış olmadı ama sadece bir canlılık geldi. Ayrıca alt kirpiklerim çok az. Belki biraz alt kirpiklerimde etki ettiğini düşünüyorum.
EEOSE kaş ve kirpik serumu düzenli olarak 6 hafta kullanılmassı gerekiyor. Ben 3. haftadayım ve bu hafta bir kaç gün aksattım. Bunun dışında yeni formülünden memnun kaldım diyebilirim. Sonuçta seyrek kaşları olanlar için sonuç olabilecek yapıda. 6 hafta sonrasında ne olur tam bir bilgi veremiyorum. Bu arada 2 hafta kullandıktan sonra kaşlarımı almak zorunda kaldım. Arada çıkan küçük kıllar kaşlarımın arasını dolduruyor gibi. 
EEOSE kaş ve kirpik serumunun bu ambalajını da çok sevdim. Açıkçası bittiğinde içerisine diğer kaş kirpik serumumu koymayı düşünüyorum. Çünkü aplikatör uygulama kolaylığı sağlıyor. 
Kaş ve kirpikler için serum arayışındaysanız EEOSE kaş kirpik serumunu bir denemenizi tavsiye ederim. Eczanelerden bulabileceğiniz bu serumun fiyatı hakkında internette gördüğüm en uygun fiyat 95 tl. Eczanede ne kadar pek bir bilgim yok. Aşağı yukarı aynı fiyat aralığında olduğunu düşünüyorum.

Bu içerikteki yazı ve görsel Kırık Şemsiye Bloguna aittir.

3 yorum:

Mavi'nin Güncesi dedi ki...

Kirpiklerim için değil de kaşlarım için ihtiyacım var, çünkü çok seyrekler. Denenecekler listeme ekleyeyim madem işe yarıyor. Teşekkürler tavsiyen için

Lerzan Kara dedi ki...

ben de denemek isterim

Eylülannesi dedi ki...

Benimde kırpıklerim çok seyrek ihtiyacım var aslında ☺

Yorum Gönder