24 Ağustos 2017

#YalovaBloggerBulusmasi Sponsorları #3

Getiğimiz günlerde Yalova' da gerçekleşmiş olan Blogger etkinliğimizin son sponsor yazısını yazmaya henüz fırsat bulabildim. Kozmetik ve kişisel bakım grubunu en sona bırakarak biraz incelemek istedim. Çünkü tek tek ürünleri kullanıp sizlerle paylaşacağım. 
LR markasına ait olan tüm ürünleri yavaş yavaş sevmeye başladım. Fakat bazı ürünleri benim hoşuma gitmedi. Herkesin severek kullandığı acil durum spreyini bende çantamdan ayırmıyorum. Sevgili LR temsilcisi Mine Hanım bizlere küçük hediyelikler hazırlamıştı. Teşekkürler Aloevera_Mine :)


Otacı şampuanlarının kokusunu özellikle seviyorum. Bu seferde etkinliğimizde bizleri yalnız bırakmamışlar. Bir an önce kullanacağım. Teşekkürler Otacı :)


Beliz Kozmetik' in bir çok ürününü görüyorum sosyal medyada ama bir türlü denemek nasip olmamıştı. Her ne kadar tırnağa ihtiyacım olmasa da özellikle merak ettiğim bir marka olduğu için bir gün mutlaka deneyeceğim. Teşekkürler Beliz Kozmetik :)


Capilactic şampuanlarını ve saç bb kremini daha önce deneyen biri olarak tüm ürünlerini seviyorum. Şampuanı aslında biraz saçlarımda kuruluk yaratmış olsada krem bayağı işe yarıyor. Etkinliğimizin sponsorlarından biride de Capilactif markasıydı. Teşekkürler Capilactif :)


Kibarlı Shop ürünleri ile ilk kez karşılaştım. Henüz deneme fırsatım olmadı ama özellikle sabunlarını merak ediyorum. Birde sanırım argan yağları varmış. Onuda deneme fırsatı umarım bulurum. Teşekkürler Kibarlı Shop :)


Biotige şampuanlarını daha önce denememiştim. Benim için yine yeni bir marka demek. Sürekli görüyordum sosyal medyada ama kullanmamıştım ve özellikle bu şampuan ile ilgili ayrı bir yorum yazmak istiyorum. Teşekkürler Biotige :)


Deflin markası da sıkça duyduğum ama denemediğim markalardan biri. Duş jeli ve sabun ile etkinliğimizdeydi. Teşekkürler Deflin :)


LipFill dudak rujlarının renklerine bayıldım. Bu yüzden özellikle mat olması çok hoşuma gitti. Teşekkürler LipFill :)


Dermokil markasını artık sevmeyenimiz yok. Özellikle maskelerini çok severek kullanıyorum. Bir kaç numune de göndermişler ve deneyimlemeye başladım bile. Teşekkürler Dermokil :)


Bioz markasına ait 2 adet şampuan vardı. Özellikle yıpranmış ve sıkça dökülen saçlarıma yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Deneyimlerimi mutlaka yazacağım. Teşekkürler Bioz :)

Bioblas şampuanı zaten hali hazırda kullanıyordum. Yorumlayacağım bu hafta. Bizlere tekrar gönderi yapmışlar. Teşekkürler Bioblas :)


Teymurova ilk kez deneyeceğim bir ürün. Terleyen ayaklar için ve terleyen diğer bölgeler için koku giderici kremini henüz denemedim ama sanırım yazda bitiyor çok az deneme fırsatım olacak. Teşekkürler Teymurova :)


Hassas cilde sahip olduğum için her yaz bir çok güneş kremini kullanmak zorunda kalıyorum. Cildime uymayanları ayırmak zorunda olduğumdan Farmona güneş kremini ilk kez deneyeceğim. Teşekkürler Farmona :)


Schwarzkopf ürünlerini her zaman sevmişimdir. BC markasına ait bu ürünü de ilk kez deneyeceğim. Teşekkürler SCHWARZKOPF :)


Softplus maskelerini severek kullandım. Özellikle nemlendirmesi çok hoşuma gitmişti. Teşekkürler Softplus :)Revox benim vazgeçemediğim markalardan biri. özellikle saç bakımında oldukça başarılı olan bu marka yeni ürünü ile aramızdaydı. En kısa zamanda denemek istiyorum. Teşekkürler Revox :)


Daha önce sıkça kullandığım Dermadolin ürünleri benim favorilerimden. Cildime alerji yapmayan markalardan biri. Teşekkürler Dermadolin :)


Ali Ün Yazıcı Lokman Hekim ürünlerini de aktarda sıkça görüyordum. Deneme fırsatı şimdi buldum. Özellikle Aynı sefa kremi hakkında bir çok yerde yazı okumuştum. İlk onu deneyeceğim. Teşekkürler Ali Ün Yazıcı Lokman Hekim :)


Harika makyaj ürünleri olan yeni bir kozmetik markası olan Dianamonroemakeup çok güzel bir paket göndermiş bizlere. Mutlaka deneyimleyeceğim. Teşekkürler Dianamonroemakeup :)


Mamacım sitesi hem DDF marka bir krem göndermiş hemde nazar boncuklu bir magnet. Çok hoşuma gitti. Teşekkürler Mamacım :)Amway markasına ait bir çok ürünü severek kullanıyorum. Özellikle makyaj ürünleri benim favorim. Amway sunumu yapıldıktan sonra bizlere harika hediyeler armağan etti Sevda Hanım. Benimkiler diş ve ağız bakım ürünleri. Hatta spreye bayıldım. Teşekkürler Amway :)
Bu içerikteki yazı ve görseller Kırık Şemsiye Bloguna aittir.1 yorum:

Makyaj phuketi dedi ki...

Çok güzel olmuş etkinliğiniz yazın okuyalım ürünleri

Yorum Gönder