17 Ağustos 2017

#YalovaBloggerBulusmasi Sponsorlar #2

Geçtiğimiz pazar katılmış olduğum Yalova Blogger Buluşması sponsorlarıma devam ediyorum. O kadar çok ki naasıl yetiştireceğimi bilemiyorum. Bu sefer diğer sponsor gruplardan bahsedeceğim. Bir sonraki postumda ise kozmetik ve cilt ürünlerime yer vereceğim.
Tur denilince aklına gelebilecek turlardan biri Antis Tur olmalı. Çünkü gerçekten hem çalışanları hem de bizlere sağladığı güzel imkanlar ile keyifli bir yaz tatili geçirebilirsiniz. Firma hakkında detaylı bilgi aldık. Ayrıca etkinlik sonrası düzenlenen müze gezisinin ulaşım sponsoruydu. Teşekkürler Antis Tur :)

Yalova Belediyesi' de bizleri yalnız bırakmamış. Yalova' yı her zaman sevmişimdir. Bana minyatür bir şehir gibi geliyor. Ayrıca etkinlik sonra müze gezisi vardı. Fakat dönüş biletimden dolayı gidemedim. Bizlere hediye etmiş oldukları kupayı kullanmaya başladım bile. Teşekkürler Yalova Belediyesi :)

Agave bizlere çok güzel katalog, defter ve takvim yollamış. Özellikle dergileri sakin bir zamanda oturup inceleyeceğim. Çünkü ben seyahat dergilerini incelemeyi çok seviyorum. Teşekkürler AGAVE :)

THY diğer sponsorlarımızdan biriydi. Cep şişe açacağı göndermiş. Anahtarlığımın üzerine hemen taktım. Çünkü bazen gerçekten lazım oluyor ve çakmakla açmak zorunda kalıyordum ve birde güzel bir defter hediye göndermişler :) Teşekkürler THY :)


Tentene Hobi bizlere iki kişilik supla göndermiş. El emeği olması çok hoşuma gitti. Çeyizemi saklasam diyede düşündüm hani. Ellerinize sağlık teşekkürler Tentene Hobi :)

Skulent seviyorum ama bir türlü bakamıyorum. Nasıl bakmam gerektiği konusunda da hiç bir bilgim yok. Bu çiçeklerin çoğalmasını çok seviyorum. Bakalım buna bakabilecekmiyim. Teşekkürler Jade Organizasyon :)

Belki de en çok hoşuma giden parçalardan biri. Bu da el emeği göz nuru ve gerçekten çok hoşuma gitti. Kübra' nın işleri farklı çalışmalar ile sponsor olmuş. Benim ki ayna. Bu aynayı bol bol kullanacağımdan eminim. Teşekkürler Kübra' nın İşleri :)

Kitapları severim. Hatta koli koli duran kitaplarım var. Bir de okunmayı bekleyen Ephesus Yayınları bizlere kendi seçtiğimiz kitaplardan birini gönderdi. Teşekkürler Ephesus :)

Güzel bir single ile karşımıza çıkan Hakhan kendi bizzat gelerek albümünü imzaladı. Tek şarkıdan oluşan bu single arabada dinleyeceğim. Umarım herşey gönlünce olur sanatçımızın. Teşekkürler Hakhan :)

Sosyopix her zamanki gibi fotoğraflarımızı göndermişti. Çok hoşuma gidiyor bu fotoğraflar. Özellikle asmayı çok seviyorum. Teşekkürler Sosyopix :)

Nar ajandayı sevmeyen yok heralde. Ben bayılarak kullanıyorum ve hatta yıl bitmezin istiyorum. Sponsorlarımız arasında yer alan Nar Ajanda bizlere yine sürpriz yaptı. Teşekkürler Nar Ajanda :)

Beeo Arı daha önce eczanelerde sıkça gördüğüm ve gerçekten işe yarayan boğaz spreyleri mevcut. Özellikle kış aylarında kullanabileceğim sağlık deposu. Teşekkürler Beeo Arı :)

Natracare her zamanki gibi numune paketlerinden göndermişti. Teşekkürler Natracare :)

Blog isimlerimize özel yapılmış olan keçe tasarımlarımızda Keçe Keçe sayfasındandı. Teşekkürler Keçe Keçe :)

HighGenic markası da etkinliğimizde bizlerle birlikteydi. Uzun süredir evimizde kullanıyor olduğumuz temizlik malzemeleri markasından biri. Özellikle evcil hayvanların bulunduğu yerlerde temizlik yapabilmek için yeni çıkan ürün çok hoşuma gitti. Teşekkürler HighGenic :)

Sır Deterjanları da sponsorlarımızdan biriydi. Zaten hali hazırda kullandığım bir markka. Teşekkürler Sır Deterjan :)

Pronto Tour seyahat kitine bayıldım açıkçası. Hep uzun yollarda böyle bir kite ihtiyacım oluyordu. Teşekkürler Pronto Tour :)

Çiçekli Dükkan farklı bir kalem göndermiş bizlere. Anahtar şeklindeki bu kalem çok hoşuma gitti. Teşekkürler Çiçekli Dükkan :)

Mimesis çok güzel taçlardan yollamış bize. Özellikle deniz yıldızı çok şirin olmuş taç üzerinde. Teşekkürler Mimesis :)


Etkinliğimizin diğer sponsorları için de takipte kalın. Her sponsorumuza tekrar ayrı ayrı teşekkür ederim.

Bu içerikteki yazı ve görseller Kırık Şemsiye Bloguna aittir.
5 yorum:

şapşik anne dedi ki...

Supersin..ben hala hazirlayamadim yaziyi :)

Esra Bayındır dedi ki...

Güle güle kullanırsın umarım hepsini 💓💓

Lerzan Kara dedi ki...

hepsi çok güzel iyi günlerde kullan canım

Güzellik Meselesi dedi ki...

Güzel etkinlik olmuş :)

Filiz Şahin dedi ki...

Çok güzel bir gün olduğu tüm detaylardan anlaşılıyor tatlım ...

Yorum Gönder