14 Ağustos 2017

13 Ağustos Yalova Blogger Buluşması

Bu hafta çok yoğun olacağımdan ve yazmam gereken bir çok şey birikeceğinden hemen yazıp sizlere son zamanlarda neler yaptım anlatmak istiyorum. 13 ağustos pazar günü harika blogger arkadaşlar ile çok güzel bir etkinlikte yer aldık. Ben blogger etkinliklerini yeni arkadaşlar ile tanışacağım için seviyorum. Merak ettiğim ve daha önce karşılaşmadığım kişilerin bir arada olması beni oldukça mutlu ediyor. 
Yalova Blogger Buluşması 4 Blogger arkadaşımız tarafından düzenlendi. Uzun süre önce hazırlıklara başladılar ve gerçekten başarılı bir iş çıkardılar. Bayadır blogger etkinliklerine katılmıyordum ve acayip heyecan yaptım. Sabah erken saatlerde İdo ile Yalova' ya vardım. Mekan sponsorumuz olan Yalova Ramada Otel oldukça kolay bir yerdeydi. Şehrin hemen içinde ve kolayca bulunabilecek bir yerde. 
Etkinliğimizin görselleri Lir Tasarım tarafından yapılmıştı. Onlarında emeklerine sağlık gerçekten güzel görsel hazırlamışlardı.

Etkinlik yerimizde bulunan panomuzda düzenlemeyi Balon Evi hazırlamıştı. Gerçekten çok hoş bir çalışma olmuş. Bunun yanı sıra pano üzerindeki çiçeklere bayıldım :) Bu çiçeklerde Pınar'ın Şirin Atölyesi' nden çıkmış çalışmalar. Çok hoş görünüyordu.

Toplamda 11 blogger arkadaşımız ile beraber buluştuk ve bol bol sohbet etmeyede vaktimiz oldu :) Etkinliği düzenleyen blogger arkadaşlarımız ve katılımcı arkadaşlarımızın inanılmaz pozitif enerjileri olduğunu hissetmek beni oldukça mutlu etti. 

Davet ettikleri için her birine ayrı teşekkür ederim. Öyle güzel hazırlanmışlarki iyiki gidip onları tanımışım diyorum şimdi. Çünkü kimisi anne, kimisi abla, kimisi de ben gibi şimdilik bekar :)
Blogger etkinliklerinin en zor yanı firmalar ile iletişime geçerek bir şekilde sponsorluklarının kabul edilmesi ve bunların kargosu ve herşeyiyle birebir ilgilenmektir. Fakat etkinliğimizi düzenleyen arkadaşlarımız beraber iş yapmanın keyifli olduğunu bir kez daha göstermiş oldular. Hem eğlenceli hem de sevgi dolu bu blogger etkinliğinde birlikte vakit geçirmekten çok büyük keyif aldım. Yeni tanıdığım arkadaşlarda gerçekten çok içten sevgi doluydular. Bir sonraki postlarda bol bol firmalarımızdan bahsedeceğim ama bu postum sadece bir teşekkür postu olsun.

Bu kadar emek verip aylarca yoruldukları için ve bizleri kusursuz ağırladıkları için etkinliğimizi düzenleyen değerli blogger arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Umarım her zaman böyle başarılı ve güzel işlere imza atarlar. Emeklerine sağlık... Bu arada aşağıda diğer blogger arkadaşlarımında linklerini buluyor olacaksınız. Mutlaka takip edin ve eminim kendinizden izler bulacağınıza :)

Yalova Blogger Buluşması Düzenleyenler


Yalova Blogger Buluşması Katılımcıları3 yorum:

Esra Bayındır dedi ki...

Geldiğin için, bizlerle olduğun için ve bu güzel yorumların için kendi adıma çok çok teşekkür ederim. 💓💓 umarım çok güzel dostlukların başlangıcı olacak bu etkinlik

Kırık Şemsiye dedi ki...

davet ettiğin için ayrıca tekrar teşekkür ederim ...

soslu badem dedi ki...

harika bir etkinlik olduğu belli :)

Yorum Gönder