30 Haziran 2017

İkizler Burcu Kadın Ve Erkeği

Burçlarla pek arası olmayan ben uzun süredir burçlar ve burç uyumları ile ilgili bir çok yerde makaleler okumaya başladım. Aslında makalelere merak sarmamın sebebi ise nişanlım ile aynı burçta olmamız. Bizim en önemli ortak noktalarımızdan biri doğum tarihlerimizin aynı olması. Bunun yanı sıra doğum tarihi aynı olunca burçlarımızda ortak olmuş oldu.
Başlangıçta hep zıt kutuplar birbirini çeker diye düşünür herkes. Ben bir gün yine böyle günlük burç yorumları ve özelliklerine bakarken Elele.com.tr web sitesinde denk geldiğim burcum ile ilgili yıllık yorumlarda bu yılki tüm söylenenler birebir tutuyordu. Aslına bakarsanız aynı burçların anlaşabilmesi oldukça zordur. Ben ve nişanlım aynı burçta olunca bir çok özelliğimizde ortak oluyor. 
İkizler burcu düşünceleri her zaman bir olay karşısında pozitif ve eğlence doludur. Genel olarak kıvrak zekaya sahip ve eğlenceli bir burç olduğu zaten bilinir. İki ikizler burcu da yan yana geldiğinde artık ortamın nasıl olduğunu tahmin edebilirsiniz. 
Çok fazla takılmasam da burçlara ama bazen gerçekten birebir aynısı çıkabiliyor. Biz nişanlımla bir araya geldiğimizde sürekli eğlenme havasında olabiliyoruz. Benim yapım gereği insanlar burcumu sormadan bile ikizler burcumusun sen diye hemen bir tahminde bulunabiliyorlar.

Ben günlük hayatımda ayrıntılarla fazla iç içeyim. Yani bir olay karşısında tüm ayrıntıları düşünür olasılıkları da düşünür o şekilde karar veririm. İkizler burcu için söylenen kıvrak zekayı sürekli kullandığım doğru. Espri anlayışımda en ince esprileri bile komik bir şekle koyabilirim. Aynı şekilde nişanlımda da bu özelliklerin olması bizim biraz daha renkli bir çift olmamızı sağlıyor. 
Ben gezmeyi ve eğlenmeyi severken nişanlım biraz daha ağır başlı olabiliyor. İkizler burcuna güven olmaz diye söylenen her şey aslında sadece sözlerden ibaret. Çünkü bende dahil tanıdığım tüm ikizler burcu sözüne sadık ve dediğini yapan insanlardı. Bende kafama bir şeyi koydum mu mutlaka onu yapmam gerekiyor. Birine bir söz verdiysem de onu yapmadan asla yarım bırakmam.
Burcumla ilgili bir çok anım ve karşılaştığım olay oldu. Şimdi birde buna nişanlımla aynı gün doğumlu ve aynı burç olunca biz biraz fazla eğlenceli bir çift olduk.
Bunun yanı sıra burcumun en belirgin özelliği olan hazır cevap çoğu zaman başıma çok iş açmıştır. Dilimin kemiği yok gibi bir durum bendeki. Ayrıca ikizler burcunun çok ayran gönüllü olduğu söylenir. Bir işe çok heveslenir ve yapmaya başladığında sonunu tahmin ettiyse işi ya bırakır ya da tamamen bitirir. Tekrar aynı bir uğraşa girmez. Hayatımda da böyle oldu. Ben burcumun çoğu özelliklerini taşıdığım için örneğin bir el işine başladıysam onu bitiririm ama devamlı olarak yapmam. Hevesimi aldım nasıl olsa bu işi yaparken der farklı bir uğraşa yönelebilirim.
İkizler burcunda ayrıca el becerileri oldukça fazladır. Kendi işini kendi yapmasını sever. Benimde nişanlımında yine böyle ortak bir özelliğe sahip olmamız başladığımız bir işi sonlandırmaya gitmemiz gerektiğini biliriz. Benim el becerilerim daha fazla ve ben el işlerimle uğraşmayı severim.
İkizler burcunu çok fazla boş göremezsiniz. Sürekli bir uğraşı vardır. Çevresi tarafından sürekli neşe kaynağı olduğu için her ortamda olması istenebilir. Bir çok arkadaşımda bunu yaşadım. Gezmeye giden bir çok arkadaşım özellikle davet ettiğinde sensiz olmaz dedikleri oluyor.
İkizler burcunun diğer bir özelliği ise ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Benimde aynı kafama estimi saatlerce yol gidebilirim. Bir ikizler burcu kadını ya da erkeği hayatınızdaysa her an her şey yaşayabilirsiniz.
İki ikizler burcu bir araya geldi bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak.


Bu içerikteki yazı Kırık Şemsiye Bloguna aittir.

5 yorum:

Lerzan Kara dedi ki...

çatlağım delimmm kankim seviyorum seni :))

Kırık Şemsiye dedi ki...

tabiki bende seviyorum can arkadaşım :)

complete_the_sentences dedi ki...

Tam da dip dibe çalıştığım birisini tarif etmişsin. Söylediklerinin neredeyse hepsini, hep yapıyor kendisi. :D Çoğu yönü eğlenceli olsa da bazen ne zaman ne yapacağı belli olmadığında çekilmez olabiliyor itiraf edeyim. Herkesin çekilmez bir tarafı olduğu gibi elbette. ;)

Sevgiler.

mary dedi ki...

Ya ne güzel nişanlınızla aynı burç olmak :)) Biz de sevdiceğimle tam zıt ve uyumlu bir burcuz benim yengeç onun oğlak :)) Yazının devamını bekliyor, mutluluklar diliyorum :))

Mor Menekşe dedi ki...

İkizler burcu kadını ve erkeği iyidir hoştur ama çok kararsızsınız be kardeşim benim gibi dediğim dedik, verdiği karardan dönmeyen Yay'ları azıcık dellendirebiliyorsunuz.:)
Çok yakın bir arkadaşım ikizler burcudur sık sık tatlı bir şekilde atışırız ama açık sözlü olmanız en sevdiğim yanınız:)

Yorum Gönder