1 Mayıs 2017

Bolu Dağı Berceste Tesisleri

Geçtiğimiz cuma Bolu' da düzenlenen Bolu Mutfak günlerine Chef Elif Çıtak daveti ile katıldık. Koskoca bir günde aslında yazılacak oldukça fazla anımız oldu. Sırasıyla hepsine yer vereceğim. Öncelikle sabah 5 te yollara düşüp davet edilen tüm arkadaşları topladık. Yeni arkadaşlar ile tanışmış olmaktan oldukça mutluyum.
Herkesle muhteşem bir yolculuk geçirdik. İlk durağımız Bolu Dağı'n da bulunan Berceste Dinlenme tesisleriydi. Burada kahvaltı yapıp yol öyle devam ettik. 
Bolu Dağı Berceste dinlenme tesisleri içerisinde mini bir hayvanat bahçesi var. Doğayla içiçe olan bu kısım yeşilin her tonunu barındırıyor. 
Berceste dinlenme tesisleri tünel yolu üzerinde de var. fakat Bolu Dağı'ndaki Berceste Restauranta mutlaka gitmenizi tavsiye ederim. Normalde açık büfe kahvaltısı mevcut. Bizler konuk olduğumuz için bizlere serpme kahvaltı şeklinde servis yapıldı. çayımız kahvemiz sağolsunlar hiç eksik olmadı.
Kahvaltı sonrasında temiz hava almadan olmazdı. Bu yüzden restaurant alanını bol bol gezme imkanımız oldu. 

Kendi halinde horozlar, oraya buraya koşturan kuzular ve sürekli bağıran hindiler : ) Doğa ayrı bir güzel. Temiz havada biraz çarpınca hafif bir baş ağrısı ve tatlı birde uyku modu oldu arabaya tekrar bindiğimizde.
Kahvaltı sonunda bol bol fotoğraf çekinip sohbet etme imkanımızda oldu. Yeni tanıştığımız Blogger arkadaşlar ile bayağı kaynaştık. açıkçası davetten çok memnun kaldım. Çünkü seviyorum böyle davetleri.


Ekibimiz oldukça iyi ve güler yüzlüydü. eğlenmeyi seven ve eğlendiren ekipler her zaman iyidir.
Eğer yolunuz Bolu' ya düşerse mutlaka dağ yolundaki Berceste Restauranta uğrayın. Çocuklar için oyun alanı ve gezip temiz alacağınız kocaman bir alanı var. Yol yorgunluğunu  biraz olsun bu tesiste atma imkanı bulacaksınızdır.

Bolu daveti için öncelikle Chef Elif Çıtak' a teşekkür ederim. Ayrıca yeni tanıştığım blogger arkadaşlarla da tanıştığıma çok memnun oldum. En kısa sürede görüşmek dileğiyle..

Bir sonraki yayınlarda Bolu Mutfak günleri hakkında neler yaptık onlardan bahsedeceğim.

Bu içerikteki yazı Kırık Şemsiye Bloguna aittir.

2 yorum:

Beğendim Paylaştım dedi ki...

Çok çok beğendim Berceste yi harika bir gün dü canım.
Yolculuğumuzda birlikte olmak da harikaydı.

Esra Hanedan dedi ki...

bende çok keyif aldım arkadaşlar..

Yorum Gönder