15 Ocak 2017

Raen Exfoliant Scrub

uzun süredir yazmak isteyip yazamadığım o kadar çok şey var ki işten bir türlü fırsat bulamıyorum. neyseki bugün müsait olup yazmaya vaktim oldu.

Raen Exfoliant Scrub daha önce deneyen var mı bilmiyorum ama ben son iki haftadır deniyorum. İçerisindeki kanola çekirdeği yağı cildin yumuşaması için ve nemlenmesi için gerçekten etkili. Ben ilk denediğimde cildime çok sert gelmişti. Fakat daha sonraki denemelerimi cildimi su ile hafif nemlendirerek uyguladım. Etkisi daha güzeldi ve sonrasında tahriş etmiş bir his yaratmadı. özellikle siyah nokta oluşumunu engelliyor diyebilirim.
Raen markasına ait bir çok ürünü deneyen biri olarak bu peeling de benim için ayrı bir yer oluşturdu. hatta ben her duşta cildimin tamamına bu peelingi uyguluyorum. içerisinde kanola çekirdeği yağı dışında deniz tuzu ve kaya tuzu var. Peeling etkisini zaten bu tuzlar sağlıyor. Ayrıca esmer şeker bulunuyor bu da yumuşak bir etki yaratıyor.

Peeling uyguladıktan sonra tüm cilt nemli ve tazelenmiş hissine bürünüyor. Gerçekten sevdim bu Exfoliant Scrub' ı. Kolay kolay ürün beğenmeyen ben bununla bir süre devam edebilirim diye düşünüyorum.
Raen markası ayrıca bir çok doğal ürün ve el yapımı ürünleri ile biliniyor. Yine harika bir ürün ile karşıma çıktı. Verdiği etki ve hissiyat benim için önemli. Peeling uyguladıktan sonra cilde uyguladığım yağ ya da kremide cildim çok çabuk emiyor. Malum alerjik bir cilde sahip olunca cildime uygun ürünler bulmak zorlaşıyor. 
Bu arada Raen markası ile beraber önümüzdeki hafta bu peeling için instagram üzerinden çekiliş yapmayı planlıyorum. Bakalım benim dışımda çekilişi kazanan arkadaşta üründen memnun kalacak mı?

Bu içerikteki yazı ve görsel Kırık Şemsiye Bloguna aittir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder