28 Eylül 2016

Metro Turizm Ve Online Bilet

Metro Turizm 1992 yılında kurulmuş olup 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye genelinde aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Metro Turizm, Türkiye’nin en büyük otobüs filosuna sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda en çok noktaya sefer sahibi olan ve şehirlerarası en çok yolcu taşıyan otobüs firması unvanını da elinde bulundurmaktadır.
Firma otobüs filosunda 673 kendi öz malı olmak üzere toplamda 1463 otobüs bulundurmaktadır. Filo bünyesindeki araçlar genç araç kategorisinde olup, araçların ortala yaşı 3’tür. Günde ortalama 1400 sefer düzenleyen Metro Turizm kurulduğu günden bu yana her geçen gün sefer sayısını arttırmakta ve yılda ortalama 19.000.000 yolcu sayısına ulaşmaktadır. Metro Turizm bünyesindeki araçlar tam donanımlı olup, her şekilde siz yolcularına rahat bir seyahat sunmayı amaçlamaktadır.

Metro Turizm otobüs biletlerine Onlinebilet.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Sistem üzerinden belirlediğiniz güzergahta size en uygun olan gün ve saatteki seferlere ulaşabilir, online biletinizi satın alabilirsiniz. Onlinebilet.com sade ara yüzü ile istediğiniz firmaya ait seferlere ulaşmanızı sağlamakla kalmayıp, e bilet ya da daha fazla bilinen adıyla online bilet işleminizi kolaylıkla gerçekleştirmenize de yardımcı olmakta. Sistem üzerinden seyahat rotanızı belirledikten sonra listelenen seferler arasından size en uygun olanı seçebilir ve birkaç dakika da yolculuk biletinizi temin edebilirsiniz. Listelenen seferler arasından sadece gün ve saat adına size en uygun olanı belirlemekle kalmayıp, fiyat açısından da en uygun otobüs biletlerine erişebilirsiniz.

Onlinebilet.com otobüs biletleri an be an güncellenen sefer bilgileri ile en uygun fiyata sizlere sunulmaktadır. Metro Turizm ve diğer pek çok firmaya ait otobüs biletini sistem üzerinden online satın alarak acenta fiyatları üzerinden indirimli olarak temin edebilirsiniz. Üstelik Onlinebilet.com’un 256 Bit SSL yazılımı ile güvence altına alınmış ödeme sistemi ile biletinizi satın alırken herhangi bir güvenlik sorunu yaşamadan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder