8 Eylül 2016

Little Butter Fly Sena İle Yaz Etkinliği

Geçtiğimiz pazar günü sevgili arkadaşımız namı değer Littlebutterfly Sena harika bir etkinlik düzenledi. Bizden kaçarmı düştük Ankara yollarına. Bir gün öncesinden gidip muhteşem dörtlü ekibimiz olan Makyajlı Kareler ve Lerzankaradan ile buluşup geceyi sabah ettik :)
Sabah hepimiz uykusuzluktan dökülürken bile etrafa enerji saçmaktan da kusur kalmadık hani :)

Sena bizlere güzel bir etkinlik mekanı bulmuştu. Sessiz sakin kimsenin müdahale etmediği ve bizbize olabileceğimiz bir yer. Ankara' ya gittiğinizde mutlaka mekana uğramanızı tavsiye ederim. Çünkü gerçekten o ankara gürültüsünden çok uzak. Açık Mavi Cafe isimli bu mekanın bahçe alanını kendimize ayırarak etkinliğimize başladık.

Özellikle daha önceden ismini duyupta merak ettiklerim vardı ve onlarıda orada görmek gerçekten beni mutlu etti. ayrıca uzun süredir birbirimizin isimlerini duyup bir şekilde diyalog halinde olduğumuz arkadaşlarımızda vardı. Benim için her etkinlik gerçekten eğlenceli geçiyor ve seviyorum.

Blogger etkinliklerine hemen hemen 3-4 yıldır katılıyorum. Kendimde iki etkinlik devirmiş biri olarak bunun zorluğunu çok iyi biliyorum. Senacım bizlere çok güzel hediyeler hazırlamıştı yine. 

Etkinlikte geçirdiğimiz saatler kısıtlı olmasına rağmen gerçekten keyif aldım. Biz zaten dörtlü olarak gerçekten eğlenceli ve güzel saatler geçiriyoruz.
Dilerim dostluğumuz hiç bozulmaz. Blog dünyasındaki dostlukların ne kadar saçma ve sonunda üzüntülü olduğunu birebir tecrübe etmiş biri olarak bu dostluğumuzu blogger dostluğu değil bir kardeşlik boyutuna taşıdığımız için gerçekten seviniyorum.

Yeni tanıdığım arkadaşlarla da bir ara olmak keyif vericiydi. 
Hepsine ayrıca teşekkür ederim güzel ve samimi tavırları için.Etkinliğimiz detaylarını ve eğlenceli bir çok fotomuza #littlebutterflyhappyhours etiketi ile sosyal medyadan takip edebilirsiniz.
Diğer Katılımcı arkadaşlar;

http://www.lerzankaradan.com/


http://biricitinyeri.blogspot.com.tr/

http://kiriksemsiye.blogspot.com.tr/

http://makyajlikareler.blogspot.com.tr/

http://www.pembedunyamm.com/

http://www.fatmaardali.com/

http://www.ebrushka.net/

http://www.sevgininmakyajdefteri.com/

http://www.cananzerkinli.com/

http://www.madamfikir.com/

Bir sonraki günlerde bol bol hediye göreceğinizi şimdiden söyleyeyim :)

Bu içerikteki yazı ve görseller Kırık Şemsiye Bloguna aittir.

2 yorum:

ÜMRAN TUNCER dedi ki...

Enerjini çok seviyorum keyifli bir gündü iyiki bi araya geldik :)

Esra Hanedan dedi ki...

bende sana bayıldım canım teşekkürler :)

Yorum Gönder